Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MS hastalığına hangi oranda rapor verilmektedir?

emreyigit

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
MS hastalarina engel oranı ne veriliyor bilgi sahibi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Bende MS hastasıyım 2013 den beri şuan kullandığım herhangi bir ilaç yoktur hastalığım ilerlediği için tabi engel raporu oranım %88

Tabi bu kişiden kişiye değişir herkeste aynı seyretmiyor bu hastalık

Hastadan hastaya değişiyor sekel ve atak durumuna göre atak geçirirken tedavi alırken yaparsaniz şansınız var diğer türlü zor olabilir kimi hiç oran alamıyor kimi alıyor ben 6 kez 2 ser yıllık aldım hastalığın tedavisi olmamasına rağmen. cerrahpasa da bulunan takipli doktorum oran verirken diğer kucuk il de bulunan hastane ilac kullanmadıgım aktıf spor yaptıgım ıcın oran vermem diyor ama aynı hastane ehlıyet verırken ıkı tekerlek kullanamazsın şartı kosuyor hem rapor vermıyor hem hastasın diyor. rapor yenilemeye 2 yılda bir istanbul a 1100 km uzaga prof un yanına ucuyorum. -

Son düzenleme:
Üst Alt