Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MS olup yürüyüp yorulunca fenalaşan var mı?

HerseyGuzelOlacak

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhabalar,

Bende MS hastasıyım. Çok yürüyünce hafif yorulduğumda bile, başım dönmeye başlıyor. Ne zaman yürürken yorulursam başım dönüyor. Oturup uzun süre dinlenince geçiyor.

Bazen vaktim yoksa yorulsam bile dinlenmeden yürüyorum, o zaman çok başım dönüyor fenalaşıyorum. Bu şekilde başımın dönmesi ve fenalaştığımda atak mı geçiriyorum? Dinlenince geçiyor ama.

Sizlerde de oluyor mu?

Yürüyüp yorulduğum zaman, başımın aşırı dönmesi ve kendimi kötü hissetmem atak geçirdiğim anlamına mı gelir?

Merhaba ;

başımın aşırı dönmesi ve kendimi kötü hissetmem atak geçirdiğim anlamına mı gelir? demişsin cevap hayır bunlar olaüan şeyler.

Hava degisimi carpiyor.mevsim gecislerinde etkileniyoruz.bas donmesini azaltmak icin bol su icin.ruzgarda kalmayin.bas donmeniz cok oluyorsa kulak ve goz muayenesi olmanizi tavsiye ederim.plaklar goz ve kulaktaki denge merkezlerinde olabilir.grip olmamaya dikkat edin.bol sebze meyve balik..

Üst Alt