Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Muhtaçlık maaşı için 15.12.2008 ilk ödeme diyor. Ama bana ulaşmadı. Ne yapabilirim?

arzu_b

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
15 12 2008 de muhtaç aylığı ilk ödeme diyor bana ulaşmadı ne yapabilirim

Biriken parayı almak için önce 170 numaralı telefonu ara ve toplu paranın yatıp yatmadığını öğren. Yatmışsa, o zaman Ziraat Bankası Özel İşlem birimine gidip, kimliğinle toplu parayı çek.

Dönem aylığını ise sana gelecek bilgi mektubu ve kimliğinle birlikte PTT'ye gidip çekeceksin.

merabalar.2022 evrak takipte muhtaç aylığı için 15.12.2008 de aktif yazıyor 170,bilgi işlem bekle diyor daha ne kadar sürer ne yapabilirim

vasisi olduğum kişi şizofren yüzde 80 devamlı bakıma muhtaç ağır özürlü yeşil kartı çıkardım çalışamaz diyor raporu benim ne gibi haklarım olurcvp verirmisiniz

şizofren

muhtaç aylığı için 170,bilgi işlem bekle diyor 15 12 2008 den bu yana ben vasiyim raporu yüzde seksen ağır özürlü bakıma devamlı muhtaç 2022 den yararlanır diyor benim ne gibi haklarım var

2022 maaşı ve bakım aylığı alabilirsiniz.

Üst Alt