Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Multiple sklerozlu bir hayat

dilay

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
ben multiple skleroz hastasıyım.ilk duyduğumda ms olduğumu şaşkınlıktan ne yapacağımı bilemedim adeta şoktaydım sanki.annem evin yolunu şaşırmıştı.hasta olan benim ama annem benden daha kötü oldu.evde herkes haber bekliyordu.eve geldiğimizde telefonlar durmak bilmiyordu.annem babam abim şoktaydılar adeta.halamın oğlu da ms olduğu için başıma gelecekleri biliyordum.ama herkesde bir değildi bu hastalık.o gece tek unutamadığım artık şoktan çıkan annemle konuşurken annemim YAVRUMMMMM diye bağırarak bana sarılması ve aglamamamızdı beraber.bu yazıyı yazarken bile ağlıyorum.o gece yi hatırlamak bile kötü oluyor.
bunu sizlerle paylaşmak istedim sadece
CENAB-I HAK BÜTÜN HASTALARA ŞİFALAR VERSİN

Bizlere kıymet verip duygularını paylaştığın için çok çok teşekkür ederim.
Konuşmak/paylaşmak, yükü hafifletir...

Dilay'cım hepimiz burada yaşamı paylaşıyoruz,
birbirimizden çok şey öğreniyoruz
gülüyoruz
ağlıyoruz
şaşırıyoruz
haykırıyoruz
.
.
dilediğin her şeyi bizlerle paylaşabilirsin,
her zaman...
Sevgiler..........

Dilay merhaba,
Öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum.Hepimizin yaşamında geçirmiş oldugu önemli noktalar vardır sende kendinden bahsetmiş çok iyi yapmış ve bahsetmeye,paylaşmaya,bilgilendirmeye,bilgi edinmeye çalışacaksın.

Hoşgeldin Dilay aramıza.

İyi Ki buradasın ve paylaşıyorsun. Yalnız değilsin Dİlay.Burası kocaman bir aile ..

SEVİNÇLER PAYLAŞILDIKCA ÇOĞALIR/ACILAR PAYLAŞILDIKCA AZALARI. DEVAMLI PAYLAŞMAK DİLEĞİYLE......YANLIZ DEĞİLSİN.

Merhaba Dilay,

Ne yazık ki nörolojik rahatsızlıkların çoğu sinsice geliyor. Benim nörolojik rahatsızlığım da ben liseye giderken ortaya çıkmıştı. Ama ben doğuştan itibaren ortopedik engelli olduğum için bu rahatsızlığı duyunca senin o gün yaşadığın şoku hissetmedim.

Duyduğum kadarıyla MS ile ilgili güzel çalışmalar var. Umudumuzu hiçbir zaman yitirmemk lazım.

Allah şifasını versin canım :)

Selam Dilay önce hoşgeldin diyorum ve benim annem de altı yıldır msli ve her geçen gün tedavi için ugraşıyorlar bundan bir kaç ay önce çapatıpfakultesinin düzenlediği hastaokuluna gitmiştik MS anlattı doktorlar ve bununla ilgili çalışmaların sürdüğünü ve umudumuzu yitirmemiz gerektiğini söylediler.

Ve Dilay umudunu yitirme lütfen

Bursa uludag tipta 5.günüm. Tm tanisindan MS hastasi olabilecegim yönunde lezyonlarin daha yatkin oldugu soylenip yuksek kortizona gectik..acikcası bu noktadan sonra ne yapicam şaşirdim...

Üst Alt