Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mustafa Eraslan hakkında bilgisi olan var mı?

mami1995

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar bu adam çoğu hastalığı iyileştirdiğini söylüyor .bugün olay tv de gördüm. Bu kişinin ilaçlarını kullanan ver faydasını gören oldumu? Kibarlı diye bir markası var .Gezdiğim diğer forumların bir kaçında bu adam tartışılmış iyi ve kötü yönlerini söyleyen olmus umarım bu forumdada olur

alternatif tıp çok eskilerden beri kullanılmaktadır. kişinin rahatsızlığına göre bazen olumlu bazen ise olumsuz sonuçlar verebilmektedir! günümüzde yazılı ve görsel ve işitsel basında oldukça fazla alternatif tıp tedavisi yaptıklarını iddia eden sayısız kişi ve kişiler var. mesala zayıflamak için kullanılan hap sonra ölenler var günümüzde. eğer hastalığınız alternatif tıp ilaçlarına uygunsa size kalmış bir durum. babamında bacak damarlarında tıkanması vardı bahsettiğiniz kişiden günümüzde popüler olan bir bitkisel ilaç aldı ama düzelmedi. dediğim gibi kişiden kişiye, bünyeden bünyeye değişiyor.

banada aşırı aktif mesane için mantar ve sedef için bi ot önerdi ve 300 milyon istedi.Adam konusurken hep allahın izniyle vs diyor. Dini ticarete katmışlar sanki.Pek güvenemedim.

geçenlerde bende tam almayı düşünüyordum ki nette mustafa eraslanın saglık bakanlığınca ilaçlarının toplatıldığına dair haberi okudum ve vazgeçtim.kime güvenicez bilemiyorum.çok güvenilir gelmedi bana o haberi okuduktan sonra.ama tvde hala reklamları çıkıyor anlayabilmiş degilim dogrusu.

bende bişey anlamadım adamın okuduğu üniversite bile özgeçmişinde tam yok kimin nesidir bi öğrensek.

dünyada okadar proflar araştırmacılar bulamazken basit bir doktor çıkmış ben tıkalı damarı açıyorum diyor nasıl inanırsınız?gerçekten öyle bir ilaç olsaydı damar açma ameliyatları yapılmazdı. ben otçuların hiçbirine inanmıyorum adamların çare bulamadıkları hastalık yok.

duyduğum kadarıyla ilaçları sağlık bakanlığı onaylı değil, tarım bakanlığı onaylı.. anladınız siz onu..

ENFAL ASUDE;

bas parayı reklamın tvlerde çıksın herşey ortada. anlaşılmayacak bişey yok..

Bu adam gerçek bir otobur,binlerce insan sayesinde ottan besleniyor.

dediklerini gerçekten yapabilmiş olsaydı nobel ödülü alırdı bu adam. inanmayın bu üçkağıtçılara...

tıkalı damarı açarım diyor, damar tıkalıysa orada bir akıntı sözkonusu değil demektir akıntı olmayan yere ilaç nasıl ulaşacak düpedüz yalan..!kendisine maile sordum cevap gelmedi

ve ayrıca istanbul tabip odası ömer coşkunu ankara tabip odası mustafa eraslanı mahkeye verdiğini bizzat istanbul tabib odasından duydum

otcuların hi,çbirine inanmıyorum

ABD'de dini liderler de televizyona çıkıp kameralar karşısında felçlileri ayağa kaldırıyor, körlerin görmesini sağlıyor. Bunların felç tedavisiyle falan ilgisi yok. Reklamla ilgisi var!

Kendi kurdukları sitede böbrek ile ilgili bir rahatsızlığı genel cerrahi kategorisinin altına koymuşlar..Kendilerini mail ile uyardım; apar topar değiştirmişler..Tıp bilgileri hangi hastalığın hangi ana bilim dalı içerisine girdiğini bilmeyecek kadar güçlü..:)

bence hepsi yalan dolan..Bende bi gece tv izlerken reklamlarını gordum caresizlik işte tıp çaresiz kaldıgı yerde bunlar devreye giriyo.Çaresizlik işte insana herşeyi yaptırıyor.aradım sonra sitelerini ziyaret ettim.ama pek inandırıcıda gelmedi.bi umut işte.mesaj attım mstafa ersnlanını stajeri oldugunu soleyen biri bende durumumu anlattım 3 tane ilaçta karar kıldık 2bin lira 18 kutu ilaç kullanmam gerektigini soledi inidirim de yaptı sagolsun. birde hediye krem verecek bende kendisine 2bin verririm ama sozleşme yapalım falan diyince ses tonunda degişiklik oldu bende 2şer tane her kutudan toplam 6 tane aldım kullandım ama faydasını gormedim?ben birey olarak bana yaramadı diyorum.zaten o reklamların bi tanesini size soleyeyim adam 25 30 kişi studyoya almış hasta gibi reklam filmi çekmiş sadece insanları somuruyolar

arkadaslar sakın almayın ben kas hastasıyım.tv lerde cok reklamını gordum nasılsa bitkisel dıye alayım dedım.gecen sene aldım ıste.300 lıra ıstedıler ben dedım tek alıcam.150 lıra parayla aldık.3gun ıcınde midemi yaktı.vucudum kıpkırmızı oldu.gözlerım bulanık gordu.o reklamlara ınanmayın

alah kahretsin bu tür insanları sömüren ve soyan insanları
bide güzel dinimizi kullanıp muhafazakar ayaklarına girer bunlar
ülkemizinde ne de olsa % 80 i afedersiniz ama salağız böle kendimizi sömürtür soyduruz
adamlar nerde ise uyanmasalar şunu için şunu alın direk cennete gidersiniz diyecekler...

Ülke bu tip bezirganların dolandırması için kıvama geldi.. Millet desen cahil, eğitimsiz...İnanmayın şaklabanlara.. Böylelerinin ne uzmanlığı ne tipinde meymenet var.. Biliyorum çaresizlik kötü ama; mevcut çaresizliği bir kat daha arttırmanın anlamı yok..

yahu bu devlet nerede bunlara neden izin veriyolar koskoca tüpraşı vergi kaçakcısı diye izlemeye alıyolar böyle şarlatanların iplerini gevşetiyolar sağlık bakanlığı nerede denetleme kurumu nerede hürremin göğsüne bakacaklarına bu şrfsizleri yasaklasınlar birde diğeri yard. doç olmuş bu ünvanı nereden alıyor

Ürünlerinin hiç birinin faydası olmadığını çer çöp satarak lüks hayatlar yaşayan bu Din sömürücülerine inan birileri var ise bu Ülkeye Yazık...

Araştırmadan bilmeden Doktorunuza danışmadan sakın alıp kullanmayın bu ürünleri.. Biraz dikkat edin.. Sağlık geri gelmiyor.

Her agzından allah kelimesi çıkana inanmayın ve bende bu adama inanmıyanlardanım eger felç tedavisinde hakkaniyet önce gelir maddi açıdan sizi zorlamayan hastalarına abi kardeş muamelesi yapan dürüst olduguna inandıgım ORHAN ÜNALDI hocayı tavsiye ederim.Kendisi bizden yıllık muayene için 100 lira aldı.Her ay sizi kontrol ediyor.Siz sadece bu muayene esnasında kullandıgı ilaçların parasını ödüyosunuz.Bilgi isteyen olursa yardımcı olurum

arkadaşlar böyle şarlatanlara kanmayın 35 yıl tıp okuyan vede ömrünün sonuna kadar sürekli araştırma yapan profesörler aptal,yüz dikebilen protez takabilen beyin ameliyatı yapabilen doktorlar gereksiz insan,bir otla başta kanser ve felç olmak üzere bütün hastalıkları tedavi ettiğini söyleyenler akıllı insan ağrı kremi alıp kullanan tanıdığım birisinin ayakları kesilmekten son anda kurtarıldı şunuda söyleyeyim radyoda bir doktorun bu konu hakkında konuşmasını dinledim sattıkları ilaçların gerçekten hastalıkları iyi ettiğini ağrıları dindirdiğini söyledi çünkü ölü hücrelerin ağrımadığını ölü olduğu için hatalık mikrobu taşımadığı vede hiçbir şekilde hasta olunmayacağını söyledi bir an için hastalıktan kurtuluyorsunuz ama hücre yenilenmesi olmadığı için sonuç ölüm

geçenlerde bende tam almayı düşünüyordum ki nette mustafa eraslanın saglık bakanlığınca ilaçlarının toplatıldığına dair haberi okudum ve vazgeçtim.kime güvenicez bilemiyorum.çok güvenilir gelmedi bana o haberi okuduktan sonra.ama tvde hala reklamları çıkıyor anlayabilmiş degilim dogrusu.
Tabiki işinin ehli Teknik bilgisi becerisi olan tıp sertifikası olan doktorlara profesörlere güveneceksiniz.Teknoloji çağında yaşıyoruz.Kendini doktor sanan aktarlarda satılan bazı şifalı bitkiler hakkında yalan dolan bilgisi olduğunu belirtip insanların sağlığıyla oynayan şarlatanlara umut bağlayıp paranızı kaptırmayın..Ayrıca Her şifalı bitki her insana iyi gelecek diye bir şeyde yok İnsan metabolizması kişiden kişiye farklılık gösterir kimine şans eseri iyi gelen ot veya karışım bir başkasına ters tepki eder.Kaş yapayım derken göz çıkartmaya döner..

Marketlerde 100 gram bal 25-30 tl ye satılırken abidik gubidik butik tv ler 10 kilo ne olduğu belirsiz boyalı şeker macunlarını Bal diye millete 100 tl ye satıyorlar sizce mümkünmüdür ?

arkadaşlar böyle şarlatanlara kanmayın 35 yıl tıp okuyan vede ömrünün sonuna kadar sürekli araştırma yapan profesörler aptal,yüz dikebilen protez takabilen beyin ameliyatı yapabilen doktorlar gereksiz insan,bir otla başta kanser ve felç olmak üzere bütün hastalıkları tedavi ettiğini söyleyenler akıllı insan ağrı kremi alıp kullanan tanıdığım birisinin ayakları kesilmekten son anda kurtarıldı şunuda söyleyeyim radyoda bir doktorun bu konu hakkında konuşmasını dinledim sattıkları ilaçların gerçekten hastalıkları iyi ettiğini ağrıları dindirdiğini söyledi çünkü ölü hücrelerin ağrımadığını ölü olduğu için hatalık mikrobu taşımadığı vede hiçbir şekilde hasta olunmayacağını söyledi bir an için hastalıktan kurtuluyorsunuz ama hücre yenilenmesi olmadığı için sonuç ölüm

Son Nokta....

Merhabalar, bu doktoru bugün duydum bende,hakkında bilgisi olan tedavi olan var mı, tavsiye eder misiniz...?

Üst Alt