Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ne kadar 2022 maaşı alırım?

ganghster

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
selam ben ne kadar maaş alabilirim biri bana yazarsa asevinirim bende yeni internet özürlü maaşı sorgulama sayfasındaki bilgilerimi giriyom ona göre cvp bekliyorum

MUHTAÇ Durumu :AKTİF

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

ÖDEME DURUMU
25/11/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.​

arkadaşım maaşın bağlanmış hayırlı olsun tanıtım kartın sana ulaşınca bankaya gıdıp maaşını alabılırsın.
3 aylık perıyotlar halınde 485 ytl alacaksın

birde aradım sordum özürlülere maaş bilgidsi veren yeri memur bana maaşın bağlandı fakat bankayya ödeme talimatı 1 aysaonra verilir dedi ilk başvurum 6.18.2008 ılk ödenme tar 25,11.2008 1550 ytl alacaksın dedı birde 3 aylık maaşımmı sordum 700 kusur olur dedı aralıkta ptt den alacaksın dedı benim anlamadıgım bırıken parayı alıp ayrıyeten aralık ta 3 aylık nası cekecegım onu anlamadım benı aydınlatırsanız sevınırım raporumda %70 bılgınıze cvp acısından

raporun yüzde 70 ise doğrudur 770 alırsınız
toplu paranı eline kart ulaştıgı zaman alırsın ama 3 alık maaşını

12. ay da
3 .ayda
6 .ayda
9. ayda alırsın

teşekkurler bırde sunu sracam toplu paraylaa maasımın ılgısı varmı paRA zaten toplanıp verılıyo yanı aralıkta yanı 1 ay sonra bırdaha neden 3 aylık versınlerkı
onu anlamadım kardes bayram senın maas bağlandımı

benım maaş hala işlemde daha bağlanmadı
senın soruna gelınce sen başvuru yaptıgın tarıhten itibaren maaşın birikmeye başlıyor baaş bağlanıncaya kadar içerde biriken paran maaşın bağlandıgında sana ödenıyor yanı aylıgından hariç ekstra alıyorsun onu maaşın ise ayrıyetten sana 3 ayda bır ödenıyor ayrı şeyler yanı.toplu para 1 seferlık maaşında devamlı

Üst Alt