Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ne rapor veriyorlar ne de ameliyat ediyorlar!?

fatihyldrm

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba ben daha 19 yaşımdayım ve ileri derece göz bozukluğum var bu yıl unuversteyi gorme problemleri yuzunden birakmak zorunda kaldim ve gecen gun gittigim cmc is gorusmesinde benden okumam istenen kagitdaki yaziyi okuyamadigim icin ise alinmadim goz ameliyati normal bi ameliyat olmadigi icin pahali oluyor ve aileminde bunu karsilayacak maddi durumu yok zaten olsa abimdede ayni sorun var onun kini yaptirirlardi devlet ise ne rapor veriyor nede ameliyat masraflarini karsiliyor ne yapacagimi bilmiyorum

Devlet ameliyat masrafını neden vermiyor?
Ne Tür bir problem söz konusu?
Rapor verilir vermesine ancak %40 ve üzerine çıkmıyor olabilir mi?

Yada siz bizimle gerçeği değilde kendi algıladığınızı paylaşıyor olabilir misiniz?

Kardeşim devlet göz ameliyatını karşılar ya yanlışın olmasın ?

merhaba ben 19 yaşındayım ileri derce görme bozukluğum var bu yıl görme probemlerinden dolayı ünüversiteye ara vermek zorunda kaldım ve gecen gün gittiğim iş görüşmesinde benden okumam istenen yazıyı okuyamadığım için işe alınmadım ameliyat olmam gerekiyor göze mercek yerleştirme ameliyatı ama ailemin bunu karşılayacak durumu yok hastaneden ise rapor vermiyorlar ve ameliyat ücretinide devlet karşılamıyor ne yapacağımı bilmiyorum

sağ gözde %60 sol gözde %30 görme kaybı var ve karşılamıyor

Üst Alt