Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Netflix üyeliği engellilere ücretsiz mi?

Suret

Aktif Üye
Konular
32
Reaksiyonlar
1
Merhaba,

Netflixe üye olmak istiyorum. Engelliler için özel bir avantaj var mı? Üyelik yaptıranlarınız var mı? Memnun musunuz? Burada bizimle paylaşabilir misiniz?

Suret

engellilere indirim şu an için yok ben memnunum da herkese özellikle muhafazakar insanlara hitap etmeyebilir sonuçta Amerikan platformu. bein connect ile beraber netflix den sık sık film dizi izliyorum hatta seç izle servisleri çoğalınca normal kanal izlemeyi bıraktım size de tavsiye ederim üye olmanızı zaten 30 gün ücretsiz deneme süresi var sevgiler

peki dört cihazdan bağlanılan bir paketi var, o paketi kullansak diğer kullanıcı benim izlediğim şeyleri bilebilir mi?

Suret

konuyu yeni gördüm bayağı bir geç cevap yazdım bu yüzden kusura bakmayın diyerek sözlerime başlıyorum ben tek başıma özel paket kullanıyorum maddi durumunuz elveriyorsa aynısını size tavsiye ederim en azından ortanca paketi kullanabilirsiniz ama illa ki 4 kişi ile paylaşılan ortak bir hesap düşünüyorsanız bu diğer ortaklarınız mutlaka tanıdığınız güvendiğiniz kişiler olursa iyi olur yoksa dediğiniz gibi ayrı profil de olsa ana kullanıcı sizin profilinize girme izlediklerinizi görme imkanı oluşabilir ortaklardan birinin ödeme yapmaması veya başka sıkıntılar da çıkabilir gerekirse en düşük paketi tek başınıza kullanmanızı tavsiye ediyorum üç beş lira fazla verirsiniz görüntü kalitesi düşük olur ama hesabı sadece siz kullanırsınız kafanız rahat olur son kez tekrarlayacağım gibi ortanca paket de iş görüyor gerekirse en düşük paketi alın ama ortak kullanmayın diye tavsiye eder ama siz bilirsiniz diyorum başka sormak istediğiniz soru varsa buyrun sevgiler

Suret

İndirim yok. Eşim aldı ve severek izliyor. Özellikle çocuğunuz varsa TV izlemek bir lüks ise sizin için tabletten böyle mini diziler izlemek arada sevkli oluyor.

Tavsiye ederim bende.

Suret yaptırma sakın
sevgiadamı deneme sakın 30günlük süreyi onaylarsan hesap nonu istyor banka hesabı dolandırma işleri facede bir arkadaşa olmuş aynısı

Yüklü miktar para çekilmiş

Neflikse bulaşmayın az daha üye olcaktık 30günlüğü

30 günlük hesap uygulaması çok yerde var
canınızın yanmasını istemiyorsanız ya hiç bulaşmayın ya da en geç bu 30 günlük sürenin ne kadar süre önceden ve nereye başvurularak kapatılacağını öğrenin,

buradan çıkar sağlamayan uygulama kalmayacak gibi,
denemeyin kardeşim, arkadaşınız orada değil bir bakayım deyip orada unutuveriyorsunuz kendini

bu arada ihtiyacınız yoksa amaçları sadece stokları eritmek olan, sadece indirimli diye ya da 3 ürün alınca bedava verilen 3. ürünü de almayın sizin değil onların ellerinde patlasın :)

Suret yaptırma sakın
sevgiadamı deneme sakın 30günlük süreyi onaylarsan hesap nonu istyor banka hesabı dolandırma işleri facede bir arkadaşa olmuş aynısı

Yüklü miktar para çekilmiş

Neflikse bulaşmayın az daha üye olcaktık 30günlüğü

doğru bir şekil de kullanırsanız hiç bir sıkıntı olmaz 30 günlük deneme için kart bilgileri istendiği doğru ama bunu benzer her site istiyor ve süre dolmadan para çekmiyor otomatiğe bağlanıyor ve siz iptal edene kadar her ay çekiliyor doğru ama hiç bir taahhüt yok istediğiniz zaman deneme süresinin sonuna doğru dahil iptal edebilirsiniz o zaman kesinlikle para çekmiyor çevrimiçi hesabınıza girerek istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz sizin arkadaş dan nasıl yüklü para çekilmiş anlayamadım facebook dan bir yerlerden mi yasal olmayan üyelikmi aldı acaba benim netflix üyeliğim ilk çıktığı zamandan beri yıllar oldu benzer çok aboneliğim var hiç bir firma gereksiz yere para çekmedi milyonda bir ihtimal teknik bir sorun olur fazla para çeker ama onuda çözüyorsunuz müşteri hizmetleri denen iletişim kanalları var kesinlikle kartınıza geri iade edeceklerdir bunlar uluslararası büyük şirketler bizden alacakları üç beş kuruş para için itibarlarını zedelemezler bize düşen yasal olarak resmi sitelerinden alışveriş yapmak sevgiler

Suret

İndirim yok. Eşim aldı ve severek izliyor. Özellikle çocuğunuz varsa TV izlemek bir lüks ise sizin için tabletten böyle mini diziler izlemek arada sevkli oluyor.

Tavsiye ederim bende.

çocuklar için olan kategoriler de var sadece çocuklara ayrılan alanı var ve artık pin kodu koruması da koyabiliyorsunuz

Netflix kullananlar yazabilirmi,
vizyondaki filimler netflxde oluyormu
mesela Terminatör 6: Dark Fate şuan netlix de varmı?

Netflix kullananlar yazabilirmi,
vizyondaki filimler netflxde oluyormu
mesela Terminatör 6: Dark Fate şuan netlix de varmı?

devlet kanunları gereği sinemalar da gösterimi devam eden filmler aylar geçmeden hiç bir platform da yayınlanamaz netflix kendine ait orijinal içerikleri var ve genellikle bu yüzden tercih ediliyor lisanslı içerikleri de var tabi ama genelde kendi orijinal içerikleri çok bu yüzden abone olunuyor vizyona yakın filmler dıgıturkten bile daha sonra netflixe geliyor sözünü ettiğiniz film ve vizyona en yakın filmleri izlemek istiyorsanız itunes tavsiye ederim bilgisayarınızdan ve hatta apple tv 4k cihazınız ve de iyi bir tvniz televizyondan en üstün ses ve görüntü kalitesi ile vizyona yakın filmleri itunes üzerinden izleyebilirsiniz sevgiler

Türkiye’de aktif olacağını duyurduğu ilk günden beri popülerliğini sürdüren Netflix, geçtiğimiz dönemlerde zam uygulamıştı. Zamı uygulamasının nedeni ise ülkemizde ki kur diye düşünüyorum. Ayrıca bana sorarsanız, binlerce içerik sunan bir platform için gayet uygun fiyatlara sahip.

Şuan da online platform Netflix’de 3 farklı paket bulunuyor. Bu paketlerin özelliklerine ve ücretlerine gelin beraber bakalım: https://paratic.com/netflix-uyelik-ucreti/

Bende kullanıyorum. zaten ayda 18 tl gibi bir rakam, indirime gerek yok ki. çok bahalı bir uygulama değil.. ama biz her yönüyle seviyoruz ve çok memnunuz..

Üst Alt