Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Nihai Listede 6. sıradayım. 5 kişi alacaklar. Sizce şansım nedir?

sagopa66

Üye
Konular
25
Reaksiyonlar
0
Sizce Şansım nedir ?? 10 kişi çağırmışlar. ben 6. sıradayım. 5 kişi alacaklar. şansım nedir??

10 kişide terörle mucadelede başarılı kişiler, zihinsel ve davranışsal bozukluğu olan,daha önce kamuda çalışıyorken işten çıkarılanlardan çağrılır.toplam 20 kişi olursunuz mulakata katılırsınız aranızdan 5 kişiyi mulakat sonucunda seçerler.iyi şanşlar.kpss sınavına göre sıralananlar arasından 10.kişinin puanını ve nereyi tercih ettiğini yazarsan sevinirim.

:)intimacy ne yazıkki mulakatlarda ben bu kadar net konuşamıyorum.

öyle diyelim.gerçekten ayrımcılığın yapılmamasını hakedenlerin hakettikleri yere gelmelerini ve seçenlerede vicdan dileyelim.

son kişi ayhan bal adında 79 puanla. listeye girmiş

İnşallah mulakatı geçeriz... allah yüzüme bakarda memur olurum

sagopa mersindeki liste 22 kişiden olusuyor 89 puandan başlıyor 83 son arkadasın puanı.

ben taaa ilk başlarda demiştim 80 altı bile atanacak hatta 69 falan bile atanacak nerdeyse :S:S boluya en son 69 çagırılmış.. herkes mersini secti tabii çok alıyolar diye ve çogu kişi yanıldı :S

Kuraya tabi olarak kamu kurumlarına müracat ediyorum ama nihai listede yar alamıyorum neden???

sagopa benim mersini seçiş nedenim alım sayısının fazla olması değildi.1kişi bile olsaydı tercihim mersin olacaktı.özel şartlarımdan dolayı.ama haklısın genel olarak yığılmanın oldugu anlaşılıyor.ilker bey bugün tanışabilirdik ama mersin gezisine gelmek kısmet olmadı.güzel geçmiş galiba.kuraya tabi muracatlar nasıl yapılıyor bilmiyorum.

sagopa66 kardes öncelikle hayırlı olsun.umarım mülakatıda geçersin.bende basvurmustum mersine ama.beni yanıltanlar işkurdaki görevliler oldu,kendileri mersini yapcaz dediler.yaptılar ve 82.30 puanla sıralamaya giremedim.neyse sıralamaya girenlere özellikle topragım sana(çünkü bende yozgatlıyım,şefaatliden:)basarılar diliyorum.

Toprağım senin adına Üzüldüm.. İnşallah Ensar Abinin dediği gibi yiyecek ekmeğimiz varsa mulakatıda geçeriz.. Bundan sonraki atamalar daha kolay olacak sanırsam çünkü çoğu insan yerleşti..

mulakat ne zamanmış? sagopa mulakat tecrubelerını paylasırsan bızler ıcınde bılgı olur,umarım istedıgın gıbı gecer ve hayrlısıyla memur olursun

mulakatın ne zaman olduğunu bilmiyorum..sanırsam eve kağıt gelecekmiş.ilk defa mulakata gircem bu arada...

Üst Alt