Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ödeme emri adresine gelipte parasını alamayan var mı? [Soru]

hemofili

Üye
Konular
25
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar, ben sizden bilgi almak istiyorum
ben sakatlık oranım artıgından dolayı özürlülük oranım degiştirilerek %83 oldu ve evrak takip sitesinde kar8 diye bir ibare var. bu benim maaşım onaylanması anlamına geliyor, bunu biliyorum.
ödeme emri adresime geldi toplu para için fakat ben tam 1 hafatadır bankaya gidiyorum, para daha henüz gelmedi diyorlar..?
Ayrıca sakatlık oranım artıgına ve de maaşımı onayladıklarına göre benim bu maaşımı 785 ytl olarak almam gerek degil mi? benim aldıgım para ise 520 ytl.

bu konu hakkında bilgisi olan beni acilen bilgilendirmesini çok ama çok rica ediyorum
saygılar

ödeme emri elime geçmesine ragmen banka ödeme yapmadı

iyi günler. ben 2022 yasa kapsamında sakatlık maaşı almaktayım fakat sakatlık oranım artıgından dolayı hastaneden almış oldugum%83 raporumu pirimsiz ödemeler müdürlügüne yolladım aradan 4 ay gibi bir süre geçtikten sonra evrak takip servisinden baktıgımda kar8 diye bir ibare gördüm ve ögrendigim kadarıyla bu maaşım yükseltildigine ve toplu paranın ziraarat bankasına gönderildigine ibaret.ve şuan elime ödeme emri geldi 1 hafta önce ve ben her gün bankaya gidip sordugumda hesapta böle bir para yatmamış dediler ayırca benim maaşım yükseldigine göre ben 808ytl sakatlık maaşı almam lazım degilmi benim aldıgım para sadece 520 ytl ben halen anlamış degilm bu işlemler neden böle olabilir acaba bir dahaki maaşamı farklı alacam lütfen beni bilgilendirirseniz sevinirim ayrıca nasıl bir yol izlemeliyim saygılar.

Üst Alt