Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Oğlunun sigortası olduğu gerekçesiyle Yeşil Kart yenilenmemiş!?

murat_ist

Yeni Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
15 Mart 2010 Güncel: "Arkadaşlar çok teşekkürler bimere şikayet dilekçesi yazdım sanırtım sarıyer kaymakamlıgına dönüş yapıldı bimerden bugün gittim 5 dakikada yeşil kartı onaylayıp verdiler" (bkz: 4. mesaj)

Sakat maaşı alan birisi yeşilkartıda var oglunun sigortası oldugu gerekçesiyle yeşilkart yenilemesi yapılmamış ve oglunun sigortasından faydalanırsa sakat maaşının kesilecegi söylenmiş
bu dogrumu ya sakatlık maaşını yada oglunun sigortasını tercih edeceksin demişler
ne yapmak gerekir teşekkürler

Kurumdakiler, hele de yerel kurumdkiler bu konuda ayak diriyor, ama yasal olarak 2022 ayşlğı almak bakmakla yükümlü olunan birey kapsamında sağlık güvenceli olmaya engel değil!
Bahsi geçen kişi oğlunun sağlık güvencesinden yararlanabilir ve 2022 aylığı almaya da devam edebilir. Aksini söyleyen bir düzenleme yok. Aksini iddia eden memur varsa, SGK genel müdürlüğüne resmi yazıyla sorsun...

Arkadaşlar çok teşekkürler bimere şikayet dilekçesi yazdım sanırtım sarıyer kaymakamlıgına dönüş yapıldı bimerden bugün gittim 5 dakikada yeşil kartı onaylayıp verdiler

Üst Alt