Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Öğrenciyim. %80 raporum var. Benim sağlık güvencem nedir?

slammy

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar öncelikle merhabalar %80 raporum var acaba ssk lı mıyım?yoksa yeşilkartlı mıyım?daha ögrenciyim üniversite?

2022 maaşı alıyorsanız eski adıyla yeşil kartlı statüsünde sayılırsınız.

ssk lı mıyım?

arkadaşlar ben engelli maaşı almıyorum ve %80 raporum var ssk mıyım?olmam için ne yapmam gerekli?

sizin rapor neden alınmıştı eğer engelli yani 2022 için se şu an 60/c_3 2022 65 yaş provizyon sorgulaması hayır ise ki e-devlettten öğrenebilirsiniz devlet tarafından karşılandığı gösterilir yinede sorum şu % 80 raporunuz u ne için alınmıştı hiç bir şey yapamıyorsanız sgk ya telofon ederek öğrenebilirsiniz durumunuzu 2022 li olmak için yapmanız gerekenler henüz yönetmelik yeni değiştiği için bulunduğunuz bölgedeki sydv ye baş vurup yeni şartları öğrenebilirsiniz.

Bieaz araştırdım öğrenim süresince rapor olmasa dahi sağlıkla iligili konularınızı devlet karşılıyor görünüyor ama en doğru yol sgk ile görüşemeniz

bende aynı durumdayım bu sene gss ye gecince sgk ya gittim öğrenci belgemle, ancak basbakanlık engelli kimlik kartım oldugu için otomatik olarak sisteme 2022 kapsamında sigortalı olarak gectiğimi öğrendim.

Üst Alt