Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ölsem ne kalsam ne!

trakonya06

Yeni Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
1
Askerliğim yıllarında başladığı rahatsızlığım. Yıllarca doktora gitmedim kendimde aradım sorunu mesela hiç uzun süreli dostluklarım olmadı olamadı hep süpe. en son 6 yıl önce majör deptesyon tanısı konuldu ve 2x150 efexör 0,5 mg xzanax ve uyku için ketya bit süre düzeldim sandım sıkıntılarım geçti. Fakat 2ay sonra tekrar ataklar hep ölüm düşüncesi
çalışma hayatım da çok başarılıyım ama maksimum altı ay sonra bir şekilde çalışamama ayrılma. Bazen oluyor 3 gün uyumama bazen 2 gün yataktan çıkamama dikkat dağınıklılığı bipolar bozukluk teşhisi ve şimdi zanax ve selectra ile devam.

çalışamıyorum istiyorum olmuyor her iş den çıkarılmada intihar fikri. Toplamda 6 teşebüs . hiç mutlu olamıyorum olduğum zamanlarda da aptal gibiyim .

Çünkü kızım üstün yetenekli hep korkum ona ve eşime bakamamak.

bana yol gösterin inanın kimse ile konuşamıyorum ki zaten kimsem yok

Arkadaşim gecmiş olsun bu dönemleri cogumuz yaşadık bir an evvel sagliginin düzelmesi seni ve aileni kurtarır ilaclarini mutlaka al tedavine mutlaka git bu hastalıklardan erken emekli olabilirsin fakat rapor alırsan iş bulman cok zor olur calışıyormusun bilemem fakat calışıyorsan hastalıgını gizlemende fayda var cocugun ailen icin endişeleniyorsun bu cok normal karamsar olma tedavine bak mutsuz olupta aileni mutsuz yapma derim

Keske çalışabilsem en fazla altı ay sonrası hep aynı .Ve tekrar daha kötü günlere dönüş .Normalde çalışmaktan büyük zevk alan biriydim iş kolik derecesinde gel gör şimdi halimi.

@trakonya06
engelli sağlık kuruluna girin hst gittiğinizde engelli memur sınavına girmek için engelli raporu almak istiyorum deyin 40 ve üstünde rapor alırsanız gibime geliyor birde sigortaya griş tarihiniz nedir ve ne kadar gününüz var böylece emekli olma zamnınıda hesaplarız daha emekli olmanıza zaman varsa engelli memur sınavına girersiniz elinizdeki rapor ile engelli işçi olarak işkura kayıt yaptırırsınız sizin gibi bizimde zor dönelerimiz oluyor tedaviye mutlaka devam etmeli ilaçları zamanında almalı kendinizi motive edecek düşüncelerden uzaklaştıracak bir şeyler yapmalı ilaçlar bazen uykusuzlukta yapıyor bazen çok yorgunda hissettiriyor endişelerinizden korkularınızdan biraz daha kendinizi uzaklaştırma denediğiniz zaman iştede te çalışma imkanınız olacaktır iş yerinde dikkat eksikliği olmaya başlayınca ya bir nescafe içiyorum yada gidip elimi yüzümü yıkıyorum kendimi toplamaya çalışyıroum bende mücadelenizi bırakmayın kendinizi koyvermeyin

Allah yardimciniz olsun,her kesin bi imtahani var,olmek cozum degil,hepimiz bi gun olecegiz zaten ama zamani geldiginde,Allah ne zaman uygun gorduyse o zaman...can bizim degil,can Allaha ait...dua edin,Kuran okuyun,iyi gelir.
ilaclarinizi vaktinte almaya dikkat edin.Ilaclar onemli.

Herşeyden önce eşiniz ve çocuğunuz için dimdik güçlü olup pozitif düşünmek zorunda sınız. Gerisi Allah ın izniyle hallolur

Arkadaşlar inanın hayay yordu bugün yine hastanedeydim .Başka bir teşhis yeni ilaçlar@hilal72 toplam 2300 günüm var 1999 ssk girişim var.

Üst Alt