Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ölüm aylığı kapsamında sağlık güvencesinden yararlanmak için dilekçe verdim..?

sinan_360

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Merhaba bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. Öğrenciyim 23 yaşındayım.Daha önceden yüksekokul okurken faydalandım mezun olunca kesildi.Şimdi Dikey geçiş ile işletme fakültesi son sınıf öğrencisiyim.Zorunlu gss yaptırmak zorunlu olduğu için ben de rahmetli babamın sigortasından faydalanmak için tahsis talep belgesi , öğrenci belgesi ve dilekçe yazıp Ankara'ya gönderdim.30 Aralıkta teslim almışlar iadeli taahütlü kağıdı geldi.Ancak şuana kadar cevap gelmedi.Benim sıkıntım 31 Ocak tarihine kadar gss gelir testi yaptırmak zorunluymuş.Ne yapacağımı bilmiyorum.Gss için işlemleri yapmalı mıyım? Yoksa Dilekçe cevabını beklemeli miyim? Dilekçe cevabı 31 ocaktan sonra gelirse sıkıntı olur mu? Ceza yermiyim? Bir de ilçe sgk müdürlüğünde güvenliğe sordum.Anlattım durumu 31 ocak son dedim sıkıntı olur mu?Bana sorun olmaz dedi sistemler alt yapı şuan yok gibi birşeyler söyledi.

Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Bir sorun olacağını sanmıyorum Sinan. www.turkiye.gov.tr adresinden sağlık güvenceni kontrol et istersen. Henüz sana yanıt gelmemiş olsa bile orada işlenmiş olabilir...

En kötü olasılıkla başvuruya dair bir yazı alıp Vakfa sunabilirsin...

Üst Alt