Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Önceden alınan düşük rapor yerine adli tıptan alınan raporu kullanabilir miyim?

m.yıldırım

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Öncelikle herkese selam Hatay İskenderun da yaşıyorum 2012 yılında geçirmiş olduğum iş kazası nedeniyle %100 iş görememezlik raporu almıştım buna bağlı olarak sürekli iş göremezlik ödeneği alıyordum

1 yıl sonra kontrol için tekrar heyete çıktım ve raporumu %22 ye düşürdüler bende sgk dan Ankara yüksek sağlık kuruluna itirazda bulundum gelen cevap tokat gibiydi sanki sana buda fazla deyip %21 e düşürmüşlerdi bende birdaha itiraz etmedim iş mahkemem hala devam ediyor

avukatım raporumun düşük olduğunu ve çıkacak tazminatı etkileyeceğini söyledi mahkeme aracılığı ile tekrardan istanbul adli tıp kurumuna çağrıldım bugün yeni sonucum geldi %72 almışım

şimdi sormak istediğim bu raporu sgk da kullanabilirmiyim tekrardan maaşımı yükseltmek istiyorum yoksa sgk ya davamı acmam gerekiyor. Konuyu yanlış yere actıysam affola vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

Cavabınız için teşekkür ederim. Peki dava açtığım zaman beni tekrar adli tıbba yollarlar mı yoksa hazırda raporu kullanabilirmiyim

Üst Alt