Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Otomobilimin olması 2022 maaş başvurumda sorun yaratır mı?

veyselcan

Yeni Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
slm merabalar arkadaşlar bende yeni üye oldum bi sorum olacak benim şahsıma engelli otomobili var 2022 ye başvuracam bana aylık baglanırmı acaba bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim

Mümkünse başkasına devredin, hiç başınız ağırmasın.
Gelir durumunuz uygunsa maaş almaya, arabayı dert etmeyebilirler. Bence şansa bağlı...

ben arabayı devredemiyorum 5 yıldan önce ötv ödemem lazım etmem raporum yüzde 93 ötv ödemeden babamın üstüne devredebilirmiyim arabayı tşk ederim...

Arabayı 5 yıl geçmeden ÖTV si ödenmeden devredemezsiniz.Aracınınız ticari araç olmadığı sürece 2022 maaşı almanıza engel değildir.

slm engelli arabam var üstüme yeşilkartı tazeletmem gerekiyor araba üstüme oldugu için bir problem yaşarmıyım acaba kimileri engelli arabası oldugu için bişey olmaz diyorlar kimileride araba üstüne oldugu için iptal olur diyorlar yardımcı olurmusunuz tşk ederim? ilginiz için

Böyle cevaplar vermeyi sevmiyorum ama, emin olun şans bu işler. 2022 maaşınız olmasa, arabanız olduğu için Yeşil Kart kesinlikle vermezler derdim. Ama 2022 maaşı olursa, o zaman Yeil Kart için ayrıca soruşturma yapmazlar. Çünkü 2022 maaşı alanlar otomatik olarak Yşil Kart sahibi de olabilirler.
Şansınızı deneyeceksiniz...

bende aynı durumda sayılırım 2022 alıyorum yeşill kartımda var abim özürlü plakalı araç almak istiyor bu durum 2022 ve yeşil kart açısından bi sorun çıkartırmı aceba??
o.boğa şansa kalmış diyo yani bu durumla ilgili bi madde yokmu ???

2022 ye başvurum iptal ediliyor

benim üstüme engelli aracım var araçtan dolayı 2022 başvurum sürekli iptal ediliyor bi yerde çalışmıyorum gelirimde yok mahkemeye başvursam sonuç alırmıyım.tşk

Üst Alt