Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özel sektör-iş kazası sonucu heyet raporu alan kişinin maaşı verilmeye devam eder mi?

svdvc

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
selamlar.

tekstil fabrikasındaki patlama sonucu vücudunun büyük bölümünde yanık mevcut olan ve hastanede gördüğü tedavinin devamında misal 45 günlük heyet raporu almış birinin maaşı verilmeye devam edilir mi? ya da bunun yasal prosedürü nedir? acil bilgilendirirseniz sevinirim.

kardeş bu iş verene kalmış bısey isterse verıyo isterse vermıyo sgk boyle dıyo canları nasıl ısterse oyle davranıyorlar ama sıkıstırın almaya calısın

Bana iş yeri ödememişti. sadece geçici iş göremezlik aylığı aldım.

iş verenler çok uyanıktır. tedavin bitmeye yakın, davacı olmayacağına dair kağıt imzalatmaya çalışırlar imzalamazsan kapıya koyarlar. işveren etrafında dört dönüyorsa seni sevdiğinden değil olaydan nasıl yırtarım diye düşündüğündendir. Geçmiş olsun.

Tamamen senin ve iş verenin arasında kı ilişkiye bağlı bir durum bu ben 11 ay raporluyken hem maaşımı hemde rapor paramı aldım .

işveren haklı olarak sana maaş vermez çünkü alacağın iş görememezlik parasının büyük kısmı işverenden tahsil edilecek sendende iş kazasındaki kusur oranının 3/1ini alacak

Üst Alt