Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özür durumundan tayin nasıl isteyebilirim? [Soru]

harput

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar bir yıllık memum ortapedik öürlüyüm raporum %60
özür durumöundan tayin isteyecem ama kurum amirlerinin bana söyledikleri çevre koşullarının uygun olmaması ve sağlığı için ailesinin yanında olması uygundur ibaresi geçen bir rapor almam.
bu raporumnasıl alacam ve doktorlar böyle bir rapr verirlermi.
benim rahatsızlığım polio sekeli iki koltuk değnekle yürüyorum. uzuatmalı cihazkullanmaya başladım . 3 ayda bir ankaraya gidiyorum. işe başşladıktan sonra hareketsiz kaldım diye bu cihazları kullanak zorunda kaldım .
bu raporu alamak kolay değilş diyorlar bilgisi olan yada özür durumndan tayin isteyen varmı?
ne yapmalıyım yardımcı olumusunuz? Dilekçemi nasıl yazmalıyım . bu işe özürlü sınavıyla girdim.

başkent hastanesi ve fatih hastanesi gibi özel hastaneleride sağlık raporu verebiliyor artık bu hastanelerde istediğin ibareyi yazdırabiliyorsun
biz başkentten aldık doktor istediğimiz gibi yazdı

iyi ama ben ankaraya sadece 3 ayda bir tedavi olmak için sevk yaptırabiliyorum. sizin belirttiğiniz başkent hastanesinden böyle bir rapralmak için nasıl sevk yapacam ki ben elazığdayım :( ben böyle bir rapor aamayacakmıyım yani :( tayin isteyemeyecekmiyim :(

Üst Alt