Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özürlü kadrosunda kamuda çalışabilmek için ne yapmam gerek?

Ümito

Üye
Konular
80
Reaksiyonlar
0
sevgili güzel kardeşlerim benim size birkaç sorum olcak

1.)YILDA 3 DEFA ÖZÜRLÜ MEMUR..,, İŞCİ ALMAK İÇİN SINAVLAR YAPILIYORMUŞ BUNLAR İÇİN NEREYE BAŞVURMALIYIM O SINAVLARA GIRMEK İÇİN
2.)BU SINAVLARA GIRDIKTEN SONRA PUAN OLARAK KAÇ PUANA ULAŞMAK LAZIMM İŞE GİREBİLMEK İÇİN
3.)BU SINAVLAR GERÇEKTEN İŞE YARAR MI YOKSA ILLA BI DAYIMI OLMASI GEREK...
WEYA DIYELİMKİ BUNLAR İŞE YARAMADI SİZLERİN BANA TAVSIYENIZ NE OLUR LİSE 1 TERKIM

LÜTFEN YARDIM EDİN BANA

arkadaşım kpss sınavda 85 puanın üzerinde olursan büyük ihtimalle işe girersin.ben bizzat işe yaradığını gördüm.85 puanla 2 ay içinde işe yerleştim.

abi kpss de 85 yaptıktan özürlü raporun olmasa da girersin zaten bi yerlere ,ama bi yerde dayın varsa kpss sormazlar bile bende yok mesela bende işsizim anadolu meslek mezunu bilgisayar teknisyeniyim yani

okuyup çok çalışmak azimli hırslı istekli olmak lazım Devletten hayır beklemeyin ben bekledim de ne oldu emin olun hiçbişey olmayacak

kpss 90 puanla normal statüde hademelige bile alınmayan insanlar var.Güzel kardeşim dayında olsa senden o kpss yi soracaklar.

pekı bu sınavların bı tarıhı varmı ya bu konuyla ilgili hiç bi bilgim yok

Üst Alt