Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özürlülere tüp bebek tedavisi sürecince indirim yapan hastane var mı?

apocan14

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
Sevgili arkadaşlar Hiç bir sorunum olmadığı halde ne eşimde nede bende normal yollar ile çocuk sahibi olamıyoruz.
iki sefer özel olarak aşılama denememize rağmen olmadı bir de özel bir hastanede Tüp bebek denedik tutmasına rağmen düşük oldu yani sevincim kursağımda kaldı.
Kaldı ki isyan etmedik Şükrettik işitme sorunum ve astım da var. birde bu eklendi 7 senedir uğraşıyoruz.
Önceden çalıştığım hastanelere yatırdım şimdi çalışmıyorumda paramda yok :D
Borç harç bulup 2. denememi yapmayı planlıyorum.

Acaba özürlü indirimi yapan hastane var mı? internette bu konu hakkında hiç bir bilgi bulamadım.

Şimdiiden teşekkürler.....

Allah yardımcın olsun. inş. bir çözüm bulabilirsin.

sağolasın Allahım Kimsey bu duruma düşürmesin Duanızı eksik etmeyin...

Çok geçmiş olsun Allah dualarımızı kabul etsin bende aynı konudan müzdaribim inşallah bu konuda bir çözüm yolu vardır.

Arkadaşım bence tedavi görmek istediğin özel hastanelere maille ya da bizzat giderek durumunu anlat.Yeterli maddi gücünün olmadığını ve özürlü olduğunu söyle.
Birçok özel hastanenin vakfı da var,zor durumdakilere yardım etmek için kurulmuş.
Belki sana geri dönüş yapıp cevap veren olur.
Çocuğu veren Allah.Ümitlerini yitirme.
Tedavi yollarına ve duaya devam et.İnşallah gönlüne göre hayırlı bir evladın olur.

Medical Park Hastanesinin bu tür durumlarda yardımcı olduğunu duymuştum. Ama bu sadece kulaktan dolma bir bilgi.. Hastane ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz..

Medical Park Hastanesi tüp bebek merkezinin linki: Medical Park - Tüp Bebek Ünitesi

Olumlu ya da olumsuz alacağınız cevabı bizimle paylaşın lütfen..

sanırım bu konudada engellilere pozitif ayrımcılık yapılması gerekir bu konuda bir çalışma hazırlayıp bunu resmı mercılere iletebiliriz olabilirliği yüksek bir konu tamamen ücretsiz tüb bebek uygulaması yapılabilir engelli bireylere bu konuda bülent ve diğer arkadaşlar ne düşünürsünüz paylaşırsanız üzerinde çalışabiliriz.

Hayırlısı arkadaşlar Allah kimseyi Ne evlat acısı yaşatsın nede evlatsızlık yaşatsın....
Allah bu 2 siyle kimseyi sınamasın.AMİN.

medikal park hastanesi ile havva hanım sayesinde bir görüşme yaptım anlaşmamız biraz zor olsada tüm detayları almış bulunmaktayım.
Normal fiyatı sadece hastane giderleri 3.750tl bizlere %20 iskonta uygulanıyor.
Buda fiyatı 3.000 tl ye düşürüyor.
Bu fiyata ilaçlar dahil değildir.ilaçlarda tahminim 1.750 ila 2.000 tl arası bize 5.000 tl ye geliyor.
Raporumuz olmadığı için bunu ödemek zorundayım. Yanlış anlaşılmaz ise benim spermlerimde bir sorun yok eşimdede hiç bir sorun bulunamadığı halde hastanelere yüzlerce defa tahklil doktoru ne bilim yok o iyi doktormuş bir gidin yok bu hoca iyimiş filan fılan da
gitmediğim doktor kalmadı artık yoruldum 2. defa olacak bu tüp bebek için ama gelki bu sefer işsizim ne yapacağımıda bilmiyorum.

Arkadaşlar kulağınıza böyle haberler gelirse burada paylaşalım birbirimizden haberdar olalım.
Allaha emanetsiniz....

Çalışan insanlar için bile yüklü bir miktar bence 5000 TL.. Bu fiyatın sabit kalma garantiside yok, hastane özel olunca, Yok kan aldık, yok tansiyon ölçtük vs. deyip şişirecekler faturayı.. Yinede sorar soruşturuz çevremize haberdar ederiz bir bilgi alırsak..

Elif arkadaşın dua önerisini okuyunca geçenlerde x bir hocanın anlattıkları geldi aklıma.. Ben de bir köşeye kaydettim unutmayayım diye.. Bir kaç kez tüp bebek denemelerine rağmen çocukları olmayan bir arkadaş için kaydettim anlatırım ona dener diye.. Dünya dua üstüne kurulmuş derler ya belki bi faydası dokunur denemekten zarar çıkmaz..Hem para pul da istemiyor bedava yani..:)

Embiya suresinin 87. ve 88. süresini çocuk isteği niyetiyle 3 defa okuyup eşler birlikte olursa çocuk oluyormuş.. Şimdi komik gelecek bazı şahışlara bu ama.. İnanan insanlar için mutlaka bir anlamı olacaktır yani..:)

İnşallaaaah bir tane değil 4-5 tane çocuğunuz olur.. Resimlerini eklersiniz buraya..:) Valla ben dua edicem sizin için...

Havva hanım Bu yazınız ile gerçekten bana oğle güzel morel verdiniz ki!! Tam ihityacım olan bir şey DUA
Sizde bende herkes biliyor çevre insanını
Şu hoca iyiymiş bu doktor on numaraymış. Falan filan
herkesin dediğini yaptım ama halen yılmadım sadece yorgunum :)
dediği yere gitmesem içimde bir şüphe kalıyor gitseydim belki olurdu sundan :)

9 senedir türkiye genelini gezdim bu sayede :)
amma velakin Allah sabrımızı mı? deniyor bilemedim halen yat kalk dua ediyorum. Rabbim ol derse olur diyorum.

Dualarınız için çok sağolun.

[h=2]Özürlülere tüp bebek tedavisi sürecince indirim yapan hastane var mı?[/h]Konu güncelliği ne durumdadır..en son 2011 de yorum yapılmış?

kanal 7'de anne olmak istiyorum diye bir program var burda ücretsiz tüp bebek yapılıyor bunu bir araştır istersen apocan14

Geçen yıl özel bir hastanede bende yaptırdım.. eşler arasında herhangi bir sorun olmamasına rağmen tutttukdan sonra embriyo düşük yaptı.. toplam maliyeti 10.000 TL yi geçti eğer engellileri çin bir çözüm yolu bulunursa seviniriz

engellilere karşı özel bir indirim yok fiyatlat uçukladı, bu süreçte ben 3 denememi yapmama rağmen, halen sonuç alamadık, şimdi özel bir hastane ile yine görüşme aşamasındayım,
anlaştığım zaman bilgiler vereceğim, ama bu konuda hiç hastane ayrımcılık yapmıyor, her hastane kim olursa olsun %10 ile %20 arası indirim uyguluyor,
devlet 2 hak veriyor, oda zeynep kamil hastanesinde çok kalabalık oluyor, insan dışı muamele, ne bilim yinede 2-3 binlira harcıyorsun devlet bazı ilaçları karşılıyor ama oradan da çok mutlu dönülmüyor %20 küsür bir başarı yakalıyorsun,

Zeynep kamil devlet hastaneleri çok sıkıntılı oralarda hiç vakit harcamayın, özellere gidin hiç yoksa insan muamelesi görüyorsun, ilgileniyorlar, fazla para veriyorsun ama değiyor yani,
Allah kimseyi evlat acısı ve hasreti ile sınamasın....

Apocan anlasma yaptıgın zaman bızıde haberdar edersen sevınırız...Zeynepkamil çok kalabalık..herkes farklı bırsey soyluyor..

Vuralh;dedıgın gıbı bıraz daha ayrıcalık tanınabılır bızlerre.

Zeynep kamil ve ayrıcalık imkansızların ötesinde bir dünya, ben 2-3 senemi vererek söylüyorum, kesinlikle yapmazlar, doktorlarada bahane bulmuyorum, o kadar kalabalık oluyor ki onlarda herkesin bir an önce bitsin istiyorlar,
bayanların yumurtlama saati filan resmen zamana karşı bir yarış, ama olmuyor, başarı şansları %20 çok düşük bir rakam, en güzeli kıyın paranıza özel de yaptırın,
ben anlaşma aşamasındayım, ve anlaştığım an bu site için özel indirim bile almaya çalışacağım,

Allah kimseyi etlat acısı ile, hasreti ile sınamasın...

bilgiler için çok teşekkürler apocan14

ZEYNEPKAMİL hastanesinde indirim yapılırmı sizce fiyatlar 2 katı olmuş.

Kardeşim, bazı şeyler olmuyorsa zorlamayacaksın. Yalnız hiçbir sorunumuz yok diyorsun. O zaman neden olmuyor? Bence bir sorun var. Bir tanıdığımın da olmuyor. Meğerse döllenen yumurtalık genişlemiyormuş. Kadın 50 yaşına gelmiştir, halen çocuğu yok. Bence bir sıkıntı var. Allah hayırlı, sağlıklı çocuklar, nesiller versin size, herkese, hepimize. Amin.

Üst Alt