Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özürlüye 275 yaşlıya 200 ytl maaş haberi doğru mu?

evlekli

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
gecenlerde hemen hemen tüm kanallarda özürlülere ayda 275 ytl maş yaşlilarada ayda 200 ytl maş verilecek diye haber yapildi bu haber bir daha gundeme gelmedi acaba bu yasa cikmadimi cikmadiysa boyle birşey varmi bu yasa nezaman cikacak bu yasa cikarsa şü anda 2022 den yararlananlar ayda 275 ytl ala bilecekmi yoksa tekrarmi baş vuruda bulunacaklar bilgisi olanlarin bilgi vermesini azederim saygilarimla allah kalbinizden mutlulugu eksik etmesin fahri karabeli

seçim için fısıltı gazetesi haberi olmasın.
evde bakım için başvurularımız sosyal hizmetler de beklerken..
önce onları sonuçlandırsalar bari..

arkadaş vakıflardan ayda 270 ytl maaş veriliyo bundan haberin yokmu yoksa senin belkide onu söylemişlerdir :D

vakiflardan nasilmaş alniyor nereye muracat ediliyor 2022 gibimi

2022 maaşı alanlar bu maaşı alamaz diye duymuştum tam emin değilim ama eğer öyle bişi varsa 2022 yi iptal edip başvurmalıyız yoksa 2022 yi iptal etmeden başvurmalıyız bilgisi olan varmı acaba bide bu maaşlar nerden alınıyor ne tür bi rapor gerekli

sadece bilgi edindik güzel oldu ama sagolun

ben 2022 maaşını iptal ettirip bağlattım kontenjanı az yalnız bi seneye yakın bekledim ondan sonra anca bağlattık iki yerden maaş almak iyi olurdu ama :D cezasıda ağır birini tespit etmişler öyle yaklaşık bi sene iki yerdende almış ama iki katı cezalıda geri istemişler

bu haberi bende gördüm...2009 yılı içerisinde uygulanması beklenen bir yasa galiba inşallah çabuk çıkarırlar...

Haberde geçen konu zaten 2022 maaşıdır. Yeni bir şey olması mümkün değil. Ve, 2022 maaşı alan kişilere fazladan bir aylık ödenmesi söz konusu bile olamaz.

Sn oturanboga

sayın abim tam olarak bu kanunu anlamadım bu bizleri
yani 2022 maaşı alanlarımı kapsıyor yoksa diger yoksul engellilerimi

2022 maaşı alanların bu haberle daha çok maaş almaları söz konusu değil.

peki

peki bu haber hangi tür engellileri kapsıyor anlamış deyilim yani bizim 3 aylıkları aylıgamı cevirecekler

Engelin türü değil raporun oranı önemlidir! Ayrım belirtilmediğine göre tüm 2022 maaşı alanları kapsar. Ancak, her seçim öncesinde böyle haberler çıksa da seçim sonrasında kalem oynatmazlar bu konuda.. Alıştık artık.. :(

ya arkadaşlar bunu daha öncede yazmıştım. 275 tl maaş dedidikleri 2022 den alınan rapor oranı %70 ve üstü olan engellilere verilen maaştır. 275x3=825 degişen bişey yok aylık veya 3 aylık alalım sonuçta aynı para. elinizdeki dürümü üsten yerine alttan ısırıp yediginizde fazla yemiş olmazsınız.:D:):D:eek::)

Üst Alt