Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Panik atak geçiren eşime 112 ambulansı müdahale etmedi!?

bayseyyah

Üye
Konular
22
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar slm.
Panik atak hastası olan eşim atak geçirdiğinde hastaneye kaldırılması yönünde 112 aradığımda panik atak veya şizofren hastalarına müdahale edebilmeleri için elimde resmi bir yazı olmasi gerekiyormuş bu yazıyı hangi kurumdan alabilirim ?

Resmi yazi diye bir sey yok gunde onlarca sizofren vs psikiyatri hastalari icin 112cagiriyoruz hesinide acil psikiyatrisi olan hastanelere sevk ediyorlar ilac raporu yada ilaca recete yazildimmi recetenin ciktisini ezaneden alin onun en altinda hastalik tanisi ve kodu yazar onu sorumlu doktora gostererek yani taniyi ispatlayabilirsiniz siradan bir vâka sayamislardir diye dusundum ok

2 hafta önce 112 servisindeki ler bana kaymakamlık dan veya mahkeme den bir karar çıkarmanız gerekiyor dediler.
Sanırım vesayetini almamdan bahsediyorlar.

Abicim senin icin112yi arayip sordum bende ayni durumdayim psikozum yani şizofrenle esit bi hastalik sey dediler yaninda hasta oldugunu belgeleyen ilac raporu tani kagiidi varsa hastane doktor yani acil psikiyatri doktoru geregini yapar gerekliyse hastaneye yatirir dedi yyaninda evrak olmasi ise yarar dedi

Üst Alt