Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Panik atak hastasıyım. Birkaç gün ilacımı aksattım ve çok zor durumdayım..?

devran29

Aktif Üye
Konular
57
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaslar oncelıkle yardımcı oldugunuz ıcın cok tesekkur ederım arkadalsar ben 10 yıldır panık atak hastasıyım gecen 1 hafta yataga dustum hastalındım depresyon ılacı alıyom fakat 4 gun ılacımı aksattım arkadasar son 3 gundur acayıp huzursuzluk gergınlık korku endıse baslamıs sebebı neo labılır ılacı aksattıgım ıcın olabılırmı ne yapmam gerek

İlaçlarını aksatma nedenin nedir?Ayrıca evet bu tür rahatsızlıklarda ilaçlarını aksatırsan sağlığın da seni aksatır.

abım dakka bası kusuyordum hıc bırsey yıyemıyordum serumlardan baska

devran29
öncelikle gecmiş olsun rabbim yardımcın olsun olayları gözünde büyütmemeye bak ve kendine meşkuliyet birşeyler bul ve bu sana daha iyi gelicektir ve bolbol sohbet etmeye bak ve zamanı gecirmeye bak mesela van dasın en güzel ilac sana balık yakalamanı tavsiye ederim van gölüne gitmeni ve hic yakalayamasan bile o oltayı at zaman gecirmeni tavsiye ederim kendimde zamanında böle atlatmıştım en büyük sıkıntımı​

abım sureklı hastalıgımı takıtım kafama korktum anlamadım bende

allah razı olsun aykut kardesım

Hastalığını düşünme sonuçta birgün herkes çeşitli hastalıklar geçirecek sen bu imtihana daha erken başladın diğerlerinden tek farkın/farkımız bu bende de şizofreni rahatsızlığı var.Ne yapalım mevla böyle buyurmuş diyeceğiz ve önümüze bakacağız.

Üst Alt