Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Paranoid şizofreni olanlar deneyimlerinizi yazar mısınız?

(Gölge)

Aktif Üye
Konular
239
Reaksiyonlar
94
[FONT=sans-serif]paranoid şizofreni kim var sadece paranoid şizofrenler yazsın[/FONT]

paranoya

ne paylaşsam diye düşündüm.
yani anlatacaklarımı sende biliyorsun zaten...

ama kötü tabi...özellikle ilaçlar kötü..
aslına bakarsan,ben hasta olduğumu düşünmüyorum.
sen hasta olduğunu düşünüyor musun?

paranoya

çok ilaç kullandım.İğne v.s
ama şuan norodol damla ( suya 35 damla ) ve akineton

fringe
onun dışında geçmişte kullandıklarım;

nervium iğne,
olanzapin
seroquel 300 mg xr
risperdal
aklıma gelenler bunlar,şuan norodol ve akineton; norodol ve akinetondan önce erenköyde bir iğne yapıyorlardı,allahım o neydi :( hayatım kaymıştı..bildiğin başka biri olmuştum..doktor bu ilaç türkiyeye daha yeni giriş yaptı.İlk kullananlardan birisin kısa vadede deki etkilerini şuan bilmiyoruz demişti..ben sadece 3 ay kullanmıştım o iğneyi..sonra doktora ben size kısa vadedeki etkisini söyleyeyim,şuan intihar edebilirim demiştim.o iğne beni başka biri yapmıştı.Hala kullanıyormı o iğneyi bilmiyorum.Küçük bir şırıngası vardı.Diğer aşı şırıngalarına benzemiyordu.İlaç şırınganın içinde hazır satılıyordu.yani ilaç sonradan şırıngaya çekilmiyordu.zaten şırınganın içinde hazır satılıyordu.büyük bir kutusu vardı ilacın.kolldan yapılıyor.kalçadan değil..adını bi hatırlasam :) sen ne kullanıyorsun..oranın ne senin?

fringe

çok ilaç kullanmışsın gerek yok bu kadar ilaç kullanmaya şizofreni alevlenmede kötü oluyor alevlenme oldumu ilaç yutsan boş tedavi etmiyor igneyle alevlenme önlenebilir alevlenmeyi önlemek için norodol igne bire bir 10 mg sonrasında ilaç tedavisiyle devam edebilirsin ilaçta 1 kalem kullanılırsa yeterli geliyor benim deneyimim bu şekilde

bende hasta oldugumu düşünmüyorum;););););););)

Üst Alt