Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Parkinson hastası babam için evde bakım maaşı alabilir miyiz? [Soru]

mizan

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar merhaba ,aranıza yeni katıldım.Babam parkinson hastası anneme evde bakım maaşı için ssk dan özürlü raporu çıkarttım.ama %69 oranı ağır özürlü değil diye rapor verdiler. Babam yüreyemiyor,elleri ve kolları masfal romatizma ramotroit hareket edemiyor,kemik erimesi,prostat rahatsızlığı var .Evde banyosunu,temizlğini,yemeğini annem yapıyor.Ben şimdi yeniden rapor çıkartmak istiyorum. Devlet hastanesinden rapor alabilirmiyim.İlginize teşekkür ederim.

mizan..bulundugun ilin saglık il müdürlügüne itiraz dilekçesi yaz şu....... tarihte..ssk hastanesinden almış oldugum evde bakım raporumun agır özürlüdür raporu olarak verilmesini ve gereginin yapılmasını arz ederim şeklinde dilekçe yaz ver ordan sana tekrar heyete nezaman gidecegini söylerler ona göre heyete tekrar girer hakem heyeti tarafından uygun görülürse raporunu o şekilde alabilirsin

Üst Alt