Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Protez ortez uygulama merkezlerinin fahiş fiyat uygulamalarına karşı bir şey yapımalı

ist01

Üye
Konular
41
Reaksiyonlar
3
Allah Muhammed aşkına sayın cumhurbaşkanımız sayın çalışma ve sosyal güvenlik bakanımız sayın sağlık bakanlığımız artık duyun sesimizi biz ampute hastalarının kanını emiyorlar protez ortez uygulama merkezleri kafalarına göre faiş fiyatlar ile ampute hastalarını kanını emiyorlar hepsi birlik olmus protez ve ortaz parçalarına üreten yerli firmalara çalışıyorlar devletimiz 100 bin odese biz 200 bin yaparız diyorlar artık bunları denetleyin lütfen yüce devletimizin hastanelerin protez ortez üretim merkezleri acilen oluşturmalı devletimiz ampute hastalarına daha kaliteli ve daha iyi protezleri yapmalı suan devletimizin ödediği rakamlarla ile kendi yapsa daha iyi yapar ısmarlama protez mantığından faz geçilmeli artık bu kanayan yaraya dur denmeli protez ortez uygulama merkezlerin bu faiş fiyatlarına Allah rızası için dur diyin 1 ayda 40 bin olan protez 100 bine fırlarmı bunun parçalarını yerli firmalar yapıyor yabancıda değil Allah aşkına biz üretiyoruz ama halkımızı mağdur ediyoruz yüzü devlerimize sevleniyorum cumhurbaşkanımıza sevleniyorum lütfen artık ampute hastalarının çilesini görün iletmiş olduğum görseli lütfen bakın koskoca türkiyede ampute hastasının protezi saygılarımla biz değil bizi bu hale getirenler utansın.

Son düzenleme:
Bu platform uzun uzun yazıp "sayın" diye hitap ettiğin yöneticilerden medet umma yeri değil. Boşuna vaktini harcamışsın. Şaka gibisin hacı!
Bu forumda "engelli aylıkları cücük kaldı, adam gibi zam yapılsın" diye sayfalar dolu şeyler yazıldı, feryat figan edildi. Hava cıva....
Cimer'e falan da yazsan nafile, sallamasyon yanıtlar veriliyor. Kendini Bakanlıkların falan önünde benzinle yaksan belki...
Halktan tamamiyle kopuklar. Hala anlamamışsın. İktidarın nimetlerini yemekle meşguller sarayzadeler ve çevresi!
Bakanların hiç bir fonksiyonları da yok.
Üzgünüm.

Üst Alt