Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikiyatri hastalığında doktorun bilgisi, becerisi ve yaklaşımı çok daha önemli...

demirhandilmen

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
merhabalar.
arkadaşlar biz psikiyatri hastaları ekg,kan idrar tahlilleri,film,tomografi,ultrasyon ile değil doktorların güzelce dinlemesiyle hastanın kendisini güzelce anlatmasıyla tedavi olmamız gerekiyor
ama gel gör ki 15 yıldan fazla psikiyatrı hastalığımdan dolayı belkide onlarca psikiyatriye gittim ve belkide 3 yada 4 tanesinden memnunum öyle psikiyatristle karşılaştım ki bana'' ben hocamıyım sana muska mı yazayım'' bile dediğini kulaklarımla işittim.benim sorunumu 1 dakika dinleyip anlatmamam fırsat vermeyen kendini doktor sanan insan telefonla arkadaşıyla 8 yada 10 dakika konuştuğuna bile şahit oldum bu tip olaylar psikiyatristlere ve hastalığının iyleşmemesine umudumuzun kalmamasına neden oluyor bu benim şahsi görüşüm.
iyi olan doktorlar da zaten 2 yıl sonra başka yere tayin olup gidince yeni iyi doktor bulana kadar yıllardır yasadıgın hastalığı tekrar bastan anlatman gerekiyor.
su anda izmirdeyim izmirde işinde uzman hastasına iyi davranan ve tedavisinden memnun olduğunuz devlet hastanesinde görev yapan (çünkü yeşil kartlıyım özel hastaneye gitme imkanım yok )bir psikiyatrist doktor önerirmisiniz?şimdiden teşekkürler.

psikiyatri hocaları emar ekg bt kan idrar orneklerı gıbı vs tetkıtlerın ıstenmesındekı amaç bedenınde herhangı bır uzuv kaybı varmı yokmu ornegın pankrıyasın hasar gormesı kısıye antıdeprasan ankıtıye bozuklugu kompulsıf e şifofren akut şizofren bipaolar a kadar varan hastalıklara yol acar ve sıgara ıcen kısılerın bır cogunda depresıf bozukluk gorulur ayrıca sadece psıkıyatrı hastası olan kısılerın de doktora gıtmesı ılk teshiş oncesı tetkıt ıstemesı ıyı bırsey senı psıkılojıye goturen sebebı bulmus oluyorlar

İzmir'de yaşamıyorum ama şöyle bir tavsiyem olacak,
MHRS randevu sistemi ile devlet hastanesinden
doktorlarınızı seçebilirsiniz.

Memnun kalmadığınızda
poliklinik (dolayısıyla doktorunuzu değiştirmeniz)
size bir yararı olabilir,ben böyle yaptım 'dene-gör'düşüncesi ile..

Alo 182 'den yada internetten randevu alabilrsiniz,
doktor listesi önünüze çıkacaktır..

merhabalar hayırlı kandiller.
izmirde hasatsıyla ilgili tedavisinden memnun kalınan devlet hasatenisişnde görev yapan psikiyatris doktor ismi önerebilirmisiniz reklam olamsın diye isede özelden bana mesaj atabilirmisniz arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
not: yazımı iyi okumadan ne dediğimi anlamadan yorum yapmassanız sevinirm.

merhabalar.
ben psikiyatristlerin dinleyerek tedavi etmesi gerektiğini psikiyatri hastalarının dinlenerek kendisini anlatarak tedavi olabileceğini ve ama psikiyatri doktorlarının hastalarını doğru dürüst dinlemeden ilaç yazıp hastayı gönderdiklerini ki ben başıma gelşen bir olayı bahsedeyim doktor bana ben nuskacı değilim ki sana nuska yapıp iyleştirecem dediğine bile şahit olmuşum. neyse konu başlığımda izmirde muayene olabileceğim iyi bir psikiyatrist doktor tavsıyesı almak istediğimi anlatmak istedim ama sadece iki cevap geldi onlarda biri mhrs den randevudan alabilirsin den bahsetti ki mhrs den randeu almayı biliyorum zaten diğer arkadaş ekg film vs yi psikiyatristin neden isteyebileceğini yazdı. arkadaşlar iyi okumadan okuyupda doğru anlamadan yorum yapılmamasını konunun dağıtılmamasını rica ediyorum.
şimdi izmirde psikiyatrist doktorlarla tecrübesi olan işinden anlayan hastasıyla ilgili bilgili ve tedavisinden memnun olduğunuz devlet hastanesinde görev yapan bir psikiyatri doktoru söylermisiniz lütfen.
burdan belki reklam olabilir diye özelime de mesaj atabilirsiniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

teşekkür için birşey değil,aslında ilişmemem gerekirdi ama yazdık işte..

Üst Alt