Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikiyatri'den 10 veya 20 gün istirahat rapor almak istiyorum..?

akar_ahmet

Aktif Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
5
Pazartesi takipli olduğum eskişehir tıp fakültesine randevu aldım allah ne verdiyse rapor lazım işyerimde sıkıntı yaşıyorum. Rapor vermek zorunda değiller ne yapsam ne desem rapor alabilirim. Psikiyatri ile ilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Olmadı özel hastaneye para vererek alacağım. Ne söyleyeyim ikna etmek için doktoru bir zahmet. canım sıkkın almam lazım istirahat raporunu ?

psikiyatrik hastalıgın neydi

Kanser sonrası kendini yorgun hissetme üzüntü vs lustral 100lük hapa geçildi şuan

Üzüntü üzerine üzüntü yaşıyorum yani

ALLAH şifa versin 2 hastalıgınıda belirt doktora cok aşırı deprosyonda oldugunu belirt 10 gün tatile gitmek istedigini kendini toparlayacagını anlat mutlaka verir alırsan burdan paylaş

İş yerimdeki sıkıntıyı anlatmayayım mı yani..paylaşırım sağol

nerde çalışıyorsun ünvanın ne ne zaman atandın

Taşeron dediklerindenim hizmet alımı 2010 giriş kolon kanseri oldum ve şimdi görevlendirme yazısıyla başka birime gönderildim.

özel hastane genel cerrahiden muayene ücreti ödeyerek ricayla hemoroid tanısıyla 5 gün alabilirsiniz cumartesi pazar tatil olsa bir 5 gün de sonraki hafta alırsınız olur biter yada 400-500 gözden çıkarırsanız dahiliye prof. dan direk 15 de alabilirsiniz.

iş yerindeki sıkıntılarından kesinlikle bahset para verip özele gitme 2 hastalıgınıda söyle ben iş yeri sıkıntımı doktora anlattım ama rapor icin degil versede kesinlikle almam seni iş yerinden uzak tutmalıyız iyileşmeni engelliyo falan dedi rapor verdi almadım hocam bu ara calışamıyom buda tedavimi olmamı etkiliyo de 10 gün istirat etsem iyi gelecegini düşünüyorum sizde uygun görüyosanız rapor alma istiyom de samimi ol alamaman imkansız dene gör başka yol denemene gerek yok

Sonucu Paylaş demiştiniz @tb2nhf üzgün olduğumu haksızlık yapıldığını bir süre işe gitmek istemediğimi söyledim ve 10 günlük raporu mu aldım.

ZEmgWG.jpg

akar_ahmet

Yayımladığınız belgede kişisel bilgileriniz (örneğin TCKN) olduğu için resmi kaldırdık. Lütfen, mutlaka raporu paylaşmanız gerekiyorsa kişisel bilgilerinizi silerek yayımlayınız. Bu sizin güvenliğiniz açısından önemlidir.

akar ahmet bu kadarkolay işte psikiyatri doktorları iyidir iyi sır saklarlar iyi yatmalar😊

valla bazı doktorlar ben gerek duyarsam rapor veririm diyor bende alamamıştım rapor okuldayken

Üst Alt