Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikotik Belirtili Ağır Depresif Nöbet teşhisi kondu. Yardım lütfen

kaybolmak

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
merhaba herkese,
24 yaşında bayanım, çok uzun zamandır garip hallerim vardı son zamanlarda ben dahil çevremdekiler beni tanıyamayınca araştırma hastanesinde psikiyatriye gittim
çok az konuşmamıza rağmen psikotik belirtili ağır depresif nöbet teşhisini koydu ilaç verdi düzenli içiyorum yarın kontrolüm var
doktora geçer mi dedim zaman alır dedi. garip garip hallerim var faturalama da çalışıyorum bi özel şirkette her firmanın fatura kesimi farklıdır ve fark ettim ki firmaları karıştırıyorum faturalar geri geliyor, unutuyorum 5 dk önce yaptığımı, korkuyorum yoruluyorum zihnim siliniyor sesler yoruyor neden baktığımı bi tarafa anlamıyorum zihnimde kurulan şeyler beni daha iyi hissettiriyor insanlarla olmaktan çok sıkıldım kaybolmak istiyorum herkes bir şey istiyor ama kimse sen ne istiyorsun demiyor. sorunlu olduklarını söyleyince ben hep kavgacı huysuz tek amacı hır gür çıkaran biri oluyorum herkez için.
iyi değilim diyorum takma kafana diyorlar kimse nasılsın demiyor hep kendi dertleri varda ben güllük gülistanlık yaşıyorum hayatı. huzursuzluk kapalı ve özeliklikle çok eşya ıvır zıvır bulunan yerler yoruyor beni boğuluyorum oralarda örnek gözlükçü veya ucuzluk pazarları gibi yerler...
çok korkuyorum nedir bu hastalık bilgisi olan benimle konuşsun lütfen çevremdekilere anlatmaya çalışıyorum niye ilaç kullanıyorsun diyorlar iyi değilim diyorum abartıyorsun diyorlar sinirlenince ben bağırıp çağırınca da sen kavgacısın diyorlar. insanlara yaranmak ne kadar zor ya :(

Bu tedavi için çok iyi bir doktor var bençe ona git muayene ol

insanlarin ne dusunduyunu neden onemsiyorsun? onlara aciklama yapmakdan vaz kech,seni dusunmeyen insanlarla mesafeli davran ve tavrini belli et,malesef bu boyle,bi cok insan empati yoksunu o yuzden kimseye yaranmaga falan calisma,insanin tek dostu Allah,gerisi hikaye

Evet haklısın insanların ne düşündüklerini onemsedigimiz icin yaşıyoruz belki de bu durumu. Aslında ben varım ama yokum da. Yani nasıl oluyor anlamıorum benim bu ama baskaları içinde ben değil onların istedikleri kalıba sokmaya çalıştıkları kendilerinin arzuladıkları gibi bi karakter var. :(

insanlarin istedikleri kalıblara uyarsak sadece mutsuz oluruz,hasta oluruz,kendimden biliyorum,bizi gercekden seven insanlar oldugumuz gibi sever zaten,oyle sevemeyenler icin ne zaman,ne emek sarf etmeye gerek yok,insanlar bize belki yanlislarimizi soyleye bilir ama asla kim olacagimizi,nasil olacagimizi soyleyemez

işten ayrılman ve ormanlık yeşil alanda gezinmeye ihtiyacın var... yoga yapmaya ihtiyacın var.

vet çok ama çok istediğim şey maalesefki calismak zorundayim, maddi imkanlarda el vermiyor. Tüm iletişim araçlarından kurtulup sessiz sakin doğayla buluşmak istiyorum

Üst Alt