Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

PTT'nin 2022 maaşımı eve getirmesi için ne yapmam gerek?

musty35

Aktif Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
3
ptt den eve odeme için ne yapmaız gerekıyo bılgınız varmı ve gununde gonderırlermı parayı gecıkırmı acaba?

eğer %70 in üzerindeyse raporun evde ödeme yapılıyor. kuruma bir dilekçe ile başvuracaksın.

Dilekçe örneği:

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
Pirimsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü
Yaşlılar Sosyal Güvenlik Dairesi başkanlığına (Devredilen)

Kurumunuz tarafından üçer aylık dönemler halinde 2022 sayılı kanun uyarınca ödenmekte olan
aylığımın PTT Şubesi aracılığı ile konutumda ödenmesini istiyorum.

Bilgilerini ve gereğini arz ederim.

Adı Soyadı
imza
Sicil no:
T.C no:​

Göndereceğin Adres:SGK Pirimsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü Tuna Caddesi No:7 Kızılay/ANKARA

yaptığınız başvuruya cevap gelmiyor bir dahaki maaş ödeme döneminde maaşınız evinize getiriliyor

Ben %70 - %100 arası engelliyim.Kesinti filan yapıyorlarmı acaba.

arkadaşlar benimde %80 raporum. 2022 için ptt den evimde ödenmesi için başrucacagım. 2022 maaşı evinde ödenen arkadaşlar bura yazsın. nereye başvurmamız gerekli nasıl bir dilecekce yazmalıyız

Yukarıda parapleji33 arkadaşımız yazmış ya dilekçe örneğini :)

Bir yıla yakındır benim evime PTT tarafından maaşım gönderiliyor. O zaman bana buradaki dilekçe gibi bir kağıt gelmişti. Bende doldurup, SGK'ya vermiştim. Bir sonraki aya maaşım eve gelmeye başladı. Ayrıca maaşımda hiç bir kesinti olmuyor.

Sayın azizkanmaz sizin vermiş olduğunuz linkteki gibi veya parapleji33 arkadaşımızın verdiği dilekçe örneğindeki gibi bir dilekçe yazıp verin.

ptt kapıda ödeme ile maaş alıyorum ayın 5 de gelıyorlardı genelde pazara denk geldı 6sında gelmesi gerektı halen gelmedı bugün 8 ı olmasına rağmen nereye sormam lazım ? acaba ptt ı aramam mı lazım

bağlı bulunduğun yani maaşın aldığın şubeye telefon aç sor

Üst Alt