Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rapor için hastaneye sevk edildiğimde ne kadar masrafım olur?

baloglu1975

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
merhabalar arkadaşlar benim bir sorunum var

ben bağkurluyum 15-20 aydır bağkur primlerini imkansızlıklar yüzünden ödeyemedim 6.350 tl borcum var

malulen veya erken emekli olabilmem için beni araştırma hastanesine sevk ettiler fakat borcunu yatır yada masrafları sana ait olmak üzere sevk yapalım dediler şimdi benim probelmim ortopedi bide romatizma var
ben hastaneye kendi cebimden masrafları karşılayacak olursam ne kadar masraf gider
çok yüksek tutarmı tahminim rötgen çekilecem ayaklarımdan 500 - 600 e razıyım ama 2000 - 3000 tşl
çıkarsa ödeyemem bilsem emekli olacağımı 6.350 tl yi borç morç bulu döeyeyeyim

benim sorunum hastaneye sevk yaparlarsa ortalam kaç tl masraf gider bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

bir de başbakanlık özürlü kartım var

ücret ödemezsiniz

herhangi bir kurum sevki ile giderseniz herhangi bir ücret ödemiyorsunuz

SGK'ya borcunuz olduğu için rapor sürecinde çıkartılacak masrafları kendiniz karşılamalısınız maalesef.

Ne kadar masraf çıkar, bilmek mümkün değil. Çünkü ne tür testler yapılacağını kestiremeyiz... Ama öyle bin liraları geçen bir şey olmaz bence. Başvurup öğrenmekten başka yol yok.

Üst Alt