Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rapor oranım artınca iş görmezlik ödeneğim de artar mı?

zaman1982

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı cumalar...

şimdi benim bi sorum olucak 2005 te iş kazası geçirdim sağayağım dondurma ameliyatı geçirdi ve mukabilin de maaş bağlandı yüzde 46.5 kusur verdiler ve şuanda sol ayağımda aynı ameliyatı geçirdi sigortaya dilekçe verdim maaşımın yükselmesi için biz haber veririz dediler şuan 800 tl alıyorum kusur oranı aynı gelirse yüzde 90 sı geçecek bu kusur oranlarına mı göre maaş artışı oluyor... Bilgisi olan varsa yaza bilir teşekkürler

Geçmiş olsun, ayak bileğinizimi dondurdunuz yoksa dizinizimi, %46 iyi vermişler.

"kusur oranı" derken işgücü kaybı oranını mı kastediyorsunuz? Öyleyse, evet, eğer iş kazası sonucu oluşan işgücü kaybı zaman içinde artmışsa, alığınız sürekli iş göremezlik gelirinin artttırılması lazım. Bunun için sigorta müdürlüğüne başvuru yapmalısınız

emeklilik

Selam arkadaşlar 2005 te elektirik çarpma sonucu 8 metreden düştüm işkazası tabi mükablinde sağ ayağım 2006 da dondurma ameliyatı geçirdim 2007 de maaş bağladılar kusur oranım ozaman yüzde 46,02 şuan 805 tl alıyorum..bukadarını anlatabildimmi şimdi 2005 tekidüşme sonucu sol ayağımdaki kemikler parçalanmış ve doktorum semih akkaya bi 10 sene gider ve sol ayağında aynı dondurma ameliyatı yapacaz dedi bende ağrılara dayanamayaraktan 06,01,2014 te ameliyata yattım çok şükür iyi geçti şimdi hastanede yatarken sgkya dilekçe yazdım sol ayağımda sakat kaldı geçirdiğim işkazası sonucu dedim bana bi evrak verip denizli pamukkale üni hastanesinde muayene ol dediler bende yaptım hepsini ve sgk evrak takibinden bugün baktım şöyle bişeyler vadı

Bu ne anlama geliyor evraklar gelmiş gitmiş sol ayağımda sağ ayağım gibi donduruldu ve kusur arttı şimdi neolacak maaş yükselirmi yazarsanız sevinirim herkese hayırlı günler hayırlı geceler akşamlar engüzel günler allah sizlere versin...

VARİDE NO:[FONT=Verdana]2,019,378[/FONT]VARİDE TARİHİ:[FONT=Verdana]05.02.2014[/FONT]
GELDİĞİ YER[FONT=Verdana]PAMUKKALE ÜNİVER. SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MER[/FONT]T.C. KİMLİK NO
SİCİL NO:TAHSİS NO:
ADI:[FONT=Verdana]İBRAHİM[/FONT]SOYADI:
EVRAK NO:[FONT=Verdana]2384[/FONT]EVRAK TARİHİ:[FONT=Verdana]28.01.2014[/FONT]
EK SAYISI:[FONT=Verdana]1[/FONT]GİZLİ:[FONT=Verdana]Hayır[/FONT]
GELİŞ ŞEKLİ:[FONT=Verdana]KURYE[/FONT]GELİŞ NUMARASI:
KONUSU:[FONT=Verdana]DİĞER[/FONT]

[FONT=Times New Roman]
[FONT=Verdana]1[/FONT][FONT=Verdana]05.02.2014[/FONT][FONT=Verdana]DENİZLİ SGİM EMEKLİLİK SERVİSİ-1[/FONT][FONT=Verdana]ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ[/FONT]
[FONT=Verdana]2[/FONT][FONT=Verdana]05.02.2014[/FONT][FONT=Verdana]DENİZLİ SGİM EMEKLİLİK SERVİSİ-1[/FONT][FONT=Verdana]ZİMMETTEN ÇIKARILDI[/FONT]
[FONT=Verdana]3[/FONT][FONT=Verdana]11.02.2014[/FONT][FONT=Verdana]DENİZLİ SGİM DESTEK HİZMETLERİ-2 (GİDEN EVRAK) SERVİSİNE[/FONT][FONT=Verdana]ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ[/FONT]
[FONT=Verdana]4[/FONT][FONT=Verdana]11.02.2014[/FONT][FONT=Verdana]DENİZLİ SGİM DESTEK HİZMETLERİ-2 (GİDEN EVRAK) SERVİSİNE[/FONT][FONT=Verdana]ZİMMETTEN ÇIKARILDI[/FONT]
[FONT=Verdana]5[/FONT][FONT=Verdana]11.02.2014[/FONT][FONT=Verdana]ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE[/FONT][FONT=Verdana]Ö.KARGO İLE GÖN. ÜZERE İŞLENDİ[/FONT]
[FONT=Verdana]6[/FONT][FONT=Verdana]11.02.2014[/FONT][FONT=Verdana]ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE[/FONT][FONT=Verdana]ZİMMETTEN ÇIKARILDI[/FONT]
[FONT=Verdana]7[/FONT][FONT=Verdana]12.02.2014[/FONT][FONT=Verdana]ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM SAĞLIK KURULU BÜRO İŞLEMLERİ SERVİSİ-1[/FONT][FONT=Verdana]ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ[/FONT]
[FONT=Verdana]8[/FONT][FONT=Verdana]12.02.2014[/FONT][FONT=Verdana]ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM SAĞLIK KURULU BÜRO İŞLEMLERİ SERVİSİ-1[/FONT][FONT=Verdana]ZİMMETTEN ÇIKARILDI

[/FONT]

[/FONT]
BU KONULARLA İLGİLİ BİLEN VARSA YZARMISINIZ..

Bu bildirimlerden bir şey anlaşılmıyor. Size yazılı olarak bir yanıt gelir mutlaka.

dosya halen ankara yüksek sağlık kurulunda gözüküyo bu yeni çıkan emeklilik yasasından iyice cıvıttılar eskiden 1 ay olmadan karara bağlanıyordu ama şimdi allah yardımcımız olsun şansın varsa 3 ay da sonuçlanır şansın yoksa benimki gibi 13 ayda sonuçlanır. geçmiş olsun

Üst Alt