Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rapor oranım yükseldiği için aldığım 2022 maaşını yükseltmek istiyorum..?

kadir1981

Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
0
bülent bey benim engelli maaşım 3 ayda 550 ytl alıyom önceden dr.raporumu yüzde 65 vermişti şimdi ise 92 verdiler rapooru yenden baş vurcam maaşı yüksekmek için benim gibi arkadaşlar 850 ytl alıyo nereye başvurmam gerekiyo ya napmam gerektini biliyomda önce neereye gitmem gerektini bilmiyom

arkadaşım emekli sandığına,

Şu sicil numarası ile sandığınızdan özürli maaşı almaktayım.Sağlığım ile ilgili sorunlar artmasından dolayı yüzde 65 olan sakatlık oranım en son aldığım raporumda yüzde 92 ye olarak gerçekleşmiştir.

İlgili raporum doğrultusunda yeniden sakatlık dercemin belirlenmesi ve maaşımın bu orana göre yeniden düzenlenmesi hususunda;

Bilginizi ve gereğini arz ederim.

AD-SOYAD
ADRES:
EKLER:
1-YENİ SAĞLIK KURULU RAPORUN ASLI

Raporu ve dilekçeyi şu adrese iadeli taahütlü olarak gönder:

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TUNA CD. NO:7 KIZILAY/ANKARA

Dilekçe örneği 2:
Sosyal Güvenlik Kurumu Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü'ne

... Karar numarası ile 2022 sayılı yasa çerçevesinde üç aylık maaş almaktayım. Sağlık sorunlarım arttığı belgeleyen ekteki sağlık raporu göz önüne alınarak almış olduğum Özürlü Aylığının Bakıma Muhtaç Özürlü Aylığı olarak arttırılmasını arz ederim

adın soyadın
tc kimlik numaran
adresin
telefonun​

Üst Alt