Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Raporda noksanlık yazısı yazılmış. Şimdi ne olacak?

canahmet47

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
RAPORDA NOKSANLIK YAZISI YAZILDI. 24/07/2009
bu ne annamına geliyor ne yapmalıyım rapormu gelece yoksa bir yere bas vurmam gerekiyormu

Raporda tanı konusunda bir belirsizlik olduğunda böyle yaparlar genelde...
Ya kurum kendisi hastanye yazıp eksikliğin giderilmesini isteyecek, ya da size bir yazı gönderecekler ve "x hastaneye gidip şu eksikliği giderin" diyecekler. Birincisinde hiç bir şey yapmanıza gerek yok, ikinci durum olursai o zaman o evrak gelince onu alıp ilgili hastaneye gideceksiniz...

RAPORDA NOKSANLIK YAZISI YAZILDI benim evraklarım hastane eksi gödermiş beki ankaraden gelmesinimi beklicem yoksa ben burda urasıyım ?????

ankaradan sana hangi avrağın eksik olduğunu belırten yazı gelecektir o yazının gerekçesine göre hareket edersin.

hastaneden bir imza eksikmiş hasteneden örendim ama evrak dah gelmedi tşk

saolun evrak geldi ve giti hersey icin tşk bakalım nezana sonuc gelacak

suan aktif yazıyor
12/11/2009 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

diyor ama dah once bir kere aldım 04/12/2007 TARİHİNDE ÖZEL BELGESİ HAZIRLANDI bu belge var baska kagıt gelcek mi yoksa gerek yok mu

Hayırlı olsun :)

Hayır, artık Tanıtım Kartı yok. TC kimlik kartınızla PTT'den dönem maaşlarınızı alabileceksiniz.
Ayrıca, başvurunuzdan bu yana geçen süreye ait biriken toplu parayı veya oluşan fark aylıklarını ziraat bankası'ndan alacaksınız. Buna dair adresinize bir mektup gönderilecek. O mektupla herhangi bir ziraat bankası'nın özel işlem birimine gittiğinizde biriken ödemeyi alabilirsiniz.

12/07/2007 Özür oranı (%40-%69) Kabul edildi.
13/07/2007 TARİHİNDE 67160 KARAR NOSU İLE

ÖDEME DURUMU
07/12/2009 TARİHİNDE İPTAL KARARI

ama bi kagıt geldi icinde bin 1800 yazıyordu bide raporun yüzde eli oldunu yazıyordı acele cevap

Üst Alt