Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rize'den aldığım sağlık raporum ile İstanbul Mal Müdürlüğüne başvurabilir miyim?

lazkizi1

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba .. beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim ,3 sene önce rizeden aldiğim %59 sağlık raporumla şuanda bulunduğum il istanbul mal müdürlüğüne yarin baş vuruda buluncam Allah nasıp ederse ..benım öğrenmek istedığım raporumu rizeden aldiğim için bi sorun çikarmı ..Not .. engelli maaşi için başvuruda buluncam ..

Tek bıldıgım sey ılk aldıgın rapor eger tam teşekkullu devşet hastahanesı ıse mahkemeye vermek ıcın ornek teskıl edıyor o yuzden aynı rakamı alamazsan mahkemeye vermen ıcın sebeptır korkun olmasın

istanbul devlet hastanesindende rapor aldım ama bana verdıklerı rapor %39 oldu 1 puanla butun haklarımı kaybetmış oldum dilekçe vermem gerektığı söylendı dilekçeyle uğraşmadan .Rize deki raporumla başvurmayı denemek istıyorum ..mal mudurluğu bilgi vermıyor sorun çikarmı çikmazmı diye .. Teşekkürler Edipbalkan

Çok teşekkür ederim Bülent bey . Bir de şunu öğrenmek istıyorum ben 8 ay önce kazimkarabekir devlet hastanesinden aldığım rapor %39 .. 3 sene önce rizeden %59 aldiğim raporla başvuru yapcam ..yeni aldığım rapor gundeme gelırmı ..

bu arada Rize deki raporda sakatlığım sürekli ...

Üst Alt