Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ruh Halini İfadelerle Göster

Ben siiteyle alakası olmayan şeylere yazıyorum ama sen kime yazdıgın belli olmadan itham ederek yazıyorsun ondan olabilir mi?

yani twitter da bi haberi izlediğine pişman ediyor habire benzer haberler çıkartıyor önüne.. Gerçi Bitmiyor şeref fakirleri, şimdi de bile isteye hamile köpeğin üzerine direksiyonun çeviren insanımsıyı gösterdi..
Bak mesela burada hamile köpeğin üzerine aracını süren bi insanımsı yoksa üzerine lınmaz

Ben siiteyle alakası olmayan şeylere yazıyorum ama sen kime yazdıgın belli olmadan itham ederek yazıyorsun ondan olabilir mi?

Bak mesela burada hamile köpeğin üzerine aracını süren bi insanımsı yoksa üzerine lınmaz
Yooo sen de diğer arkadaşlar da yazıyor istediğini bircok yazim gösterebilirim - ben yazdığım zaman kendinize anlıyorsunuz demek ki ben direk beni telefondan rahatsız eden kişilere diyorum siz kendinize anlıyorsunuz demek ki - vallahi üzüldüm yani böyle anlamana dedim acaba birileri mahsus mu kiskirtiyor Beyefendiyi üstüme - çabuk koş altına yazdi sana yazdi falan diye seni mi kiskirtiyorlar acaba diye de dusunmedim değil yani
Yoo direk beni rahatsiz edenin avatarini yorumlayarak yazıyorum zaten ben öyle gönderme satasma yapmıyorum ki kimseye - dediğim gibi telefonla beni rahatsiz edenler var onlara diyorum siz de kendinize anliyorsunuz demek ki- boşuna öyle anlayip da üzme kendini sakın

Üst Alt