Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağ bacak polio sekeli olan biri yüzde kaç oranında rapor alır? [Soru]

Konular
37
Reaksiyonlar
0
SAĞ BAÇAĞIMDA POLİO SÖKLEİ MEVCUT VERGİ İNDİRİMİ İÇİN BAŞVURUDA BULUNSAM % KAÇ DERECE VERİRLER SİZCE ?
ESKİDEN 2022 İÇİN ALMIŞ OLDUĞUM % 40 DERECELİ RAPORUM VAR.

maliyenin kayba falan baktığı yok bence tabiki bu benim fikrim ama ben söyliyeyim kızacaksın belki ama polio sekeline ankara %25 veriyor .

yardımlarınız için teşekkür.ama ben bu taplodan birşey anlamadım...bende sağ bacağımda çocukluk felçi var yani polio sökeli ( bacağım zayıf . 2-3 cm kısalık var , hareket kısıtlaması var ) % kaç olur sence oturan boğa...

mehmetmehmet;
Vergi indiriminden faydalanabilmeniz için çalışan yada basit usulde vergiye tabi olmanız lazım.Eğer bunlara tabi iseniz vergi indirimi için başvurunuzu yaptığınızda sonuç olumlu çıkarsa 2022 ye göre aldığınız muhtaçlık aylığından faydalanamazsınız.Yok eğer Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı bir işte çalışıpta muhtaçlık aylığı almaya devam edip kestirmemişseniz ilerde size faiziyle beraber borç çıkar.Hem maaş hem muhtaçlık aylığı birlikte olmaz.

benım sol ayagımda pes kavus deformitesi evcut sol ayak bileği yüzde 80 dorsofleksıyonda kısıtlı sol uylukta 13cm atrofi sol cruriste 6c atrofi tespit edildi sol alt exremıde motor kaybı mevcut sağlık kurulundan aldıgım rapor ( mardinden aldım) yüzde kırk
allah yardım etsin bizim mardınden 1 haftada aldım

Üst Alt