Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağ dizaltı amputasyon ve kalçada hareket kısıtılığı var. Yüzde kaç oran verirler?

bsaygun

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
MERJABA ARKADAŞLAR,

BEN 3 ARALIK 2007 DE VERGİ İNDİRİMİ İÇİN BASVURDUM, HASTANEDEN %44 RAPOR ALDIM. RAPORUMDA, "SAĞ ALT EKTREMİTE VANNES PLAST AMELİYATI, HASTA PROTEZ KULLANIYOR" DİYOR. BİR DE "KALÇADA İLERİ DERECE HAREKET ZORLUGU" YAZIYOR.
ÜÇ AY SONRA EVE BİR YAZI.. DİYOR Kİ "15 GÜN İÇİNDE MURACAAT EDİN". GİDİYORUM DEFTERDARLIGA, MEGERSE BAKANLIK KALÇA HAREKET ZORLUGUNU ANLAYAMAMIS. YÖNETMELİKTEKİ 3.4 TABLOYA GÖRE TEKRAR AÇIKLAMA YAPILMASINI İSTİYOR.
BEN DE GİDİYORUM TEKRAR HASTANEYE, AMA DOKTOR İSTİRAHATLI, BASKA DOKTOR BAKIYOR; İSTEMEYE İSTEMEYE. ANLAMIYOR SANKİ.. DİYOR Kİ, "BEN BU TABLOYA GÖRE YAZARSAM DAHA ASAGI CEKER BUNU, %30 BİLE ZOR OLUR". BEN DE, ELLEME DEDİM ÇIKTIM.
DAHA ÖNCEKİ DOKTOR UZUN UZUN HESAP YAPTI, YAZDI, BUNUN DEDİĞİNE BAK! %44 Ü AŞAGI CEKECEKTİ..

BEN SİMDİ KORKMAYA BASLADIM.... TABLO 3.4 SADECE YURUMEYLE ALAKALI BİR TABLO VE ORADA SADECE O ORANLAR MI ALINACAK YANİ? BENİM SAĞ BACAK PROTEZ, BUNUN ORANI NERDE? ANLAYAMIYORUM....
KUSURA BAKMAYIN ÇOK UZUN UZUN YAZDIM, AMA 15 GÜNDÜR HUZURUM YOK... O DOKTORLA GÖRÜŞÜNCEYE KADARDA OLMAYACAK HERALDE.

Üst Alt