Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık güvencemin SGK olması için ne yapmalıyım?

BaCillus

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
ben annemin sigortasından faydalanıyordum annemden sıgortasından faydalanabılmek ıcın raporum var ama 2 gün önce yakın olduğu için ozel hastaneye gıtmiştim sgk dan & yeşil karta düşürüldüğünü sölediler.birkaç ay önce özürlülere bakmadan dolayo yararlanma hakkını kullanarak emekliliğede başvurmuştu dün akşam emeklilikle olan kesinti yazınızıda okudum ama sgk e sorduğumuzda anca maaşdan faz geçilirse olabir demişler tekrar düzeltebilme durumumum varmı varsa bilgilendirirseniz seviniririm.

2022 maaşı alıyorsunuz sanırım? Eğer öyle ise, evet, 2022 maaşı alanlar o maaş kapsamında genel sağlık sigortalı oluyorlar, anne-babalarından sağlık güvenceli olamıyorlar...

genel olarak zaten öle ama yararlanılabilmek için özel raporum vardı aslında uraşmazdım ama malum cihazlar için düzeltmem şart bi yolu yokmu:?

özel hastaneye sevkli gitmek için çok özel durumlarda sevk oluyor. 2022 aylıgı olan zaten eski adıyla yeşil kart statüsünde olup ünüversite hastanesine bile sevkli gidiyor. oda egitim araştırma hastanesi sevk ederse.

Üst Alt