Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık krurulu Mkgko tespiti istemiş. Bu ne anlama geliyor?

Trhakanugur

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Herkesin Hakkinda hayirlisi.
Ben silikosiz hastasiyim surekli is goremezlik maasi aliyorum %22 raporluyum 10 yil ustune hastaligima ilerleme sebebiyle tekrar meslek hastanesinde yattim .raporlarim topkapi saglik kuruluna girdi ve ordan unkapanina gelmis mkgko tespiti yaziyordu simdi unkapanina intikal edince mkgko tespiti hakkinda* yaziyor bu ne anlama geliyor hakkinda yazmasini cozemedim.sgk nin saglik kurulu en son mkgko tespiti hakkinda yazmis bilgisi olan varmi.

OturanBoğa

Herkesin Hakkinda hayirlisi.
Ben silikosiz hastasiyim surekli is goremezlik maasi aliyorum %22 raporluyum 10 yil ustune hastaligima ilerleme sebebiyle tekrar meslek hastanesinde yattim .raporlarim topkapi saglik kuruluna girdi ve ordan unkapanina gelmis mkgko tespiti yaziyordu simdi unkapanina intikal edince mkgko tespiti hakkinda* yaziyor bu ne anlama geliyor hakkinda yazmasini cozemedim MKGKO TESPİTİ HAKKİNDA YAZİLMİS NE DEMEK ACABA BİLGİNİZ VARMİ MKGKO TESPİTİ OKUP UNKAPANİNA GELMİSTE SİMDİ BU SEKİLDE YAZİYOR

Üst Alt