Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık ocağına veya hastaneye gitmeden yani ilaç yazdırmadan ilaç alabilir miyim?

Leventm

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
malum sağlık ocaklarında ve hastanelerde koronavirüs tehlikesi var, ilaç raporum var direk eczaneye gidip ilaçlarımı alabilirmiyim? yardım

Raporu olanlar eczaneden ilaç alabiliyor üstelik muayene vb. ücret alınmadan.
hem sağlık ocağındaki yazıda hem de haberlerden bilgim oldu.

Leventm..hocam hem kendinin hem sokağa çıkamayan büyüklerinin de raporlu ilaçlarını alabilirsin yazdırmadan..

Benim ilac raporumda yok. eczaneden de recetesiz alamam. Nasil olacak poliklinikler ne zaman acilir acaba?

İlaç raporun süresi bitenlerinde rapor süresi uzatıldı . Tanıdık eczanen varsa ilaçlarını temin edebilirsin

İlaç raporu sisteme düşmüyor - edevlette gözükmüyor

selamlar,

bugün saat: 14.00'da uzman hekimden ilaç raporu çıkarttırdım ama ne eczanenin sistemine düşüyor ne de edevlette gözüküyor, nedendir bilen varmı acaba?

rapor çıkmassa ilaç bitince ilaç alamam, psikiyatrik ilaçlar bunlar yardım. ayrıca edevlette ilaç rapor bitiş tarihini göstermiyor eskiden gösteriyordu.

evet bende farkettim e devlette tarih göstermiyor ne oldu anlamadık

yeni yönetmelik çıkmış, artık 65 yaş üstü ve 18 yaş altı haricindeki yaş grubu ilacını yazdırmak zorunda, yani direk eczaneden gidip alınamıyor.

Üst Alt