Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sakatlık Aylığı çıkmıyor. Eksiklik varmış..?

profesyonel4848

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar 2007 yılında 21.05.2007 de başvurdum sakatlık maaaşına, ama hala çıkmadı. aşağıdaki gibi yazılar var. ne zaman çıkar?
cevap yazarsanız sevinirim

• 10.03.2008 DE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    07.04.2008 ÖZÜR ORANI %40-%69 KABUL EDİLDİ
    11.04.2008 TARİHİNDE 32656 KARAR NOSU İLE

21.05.2007 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI
    10.06.2008 BELGEDE NOKSANLIKLAR TESPİT EDİLDİ

EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ 23.02.2008
    EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ 05.09.2008

evet tamamladım sağlık raporunu kabul etmediler tekrar aldımm gönderdim 8 ay felan oluyoo hala cevap yok

tamam saglık kurulu raporun kabul edilmiş evrakların tahsise gitmiş orada evraklarında bi eksiklik çıkmazsa şayet maaşın baglanır sen evrak takipte bi degişme olursa bizimle paylaş yardımcı oluruz şimdilik ters giden birşey yok evrakın sapasaglam tahsisten çıkmasını bekleyelim sonrası zaten para alma işin ekalıyor sen gelişmeleri paylaş şimdilik ters birşey yok..

çok saol bi şey daha soracam herkez toplu para alırsın diyor doğrumuu ne kadar verirler yardfımlarınız için teşekürler

ödeme durumunda ilk aylık ödeme ibaresi yazılsın o zaman hesaplarız ama evrak başvuralı çok olmuş bu toplu paraya yansır bugun baglanmış olsa en az 2500 cepte ne kadar beklersen o kadar artar beklemenin sana kaybettirdigi birşey yok toplu para ona göre verilir..

sakatlık maaşı

03/12/2008 de ilk aylık ödeme yazıyo sakatlık maaşı başvurumda henüz eve evrakta gelmedi nasıl nerden alacam aylığımı arkadaşlar

ödeme emri size gelecek gidip ziraat bankasından birikmiş toplu paranızı alacaksınız.
ama bugun postaneye giderseniz aralık maaşını alabilirsiniz.
size bundan sonra sadece ödeme emri gelecek oda birikmiş toplu paranız için ama maaşınızı alabilmek için birşey beklemenize gerek yok postaneye gidip aralık maaşınızı hemen bugun alabilirsiniz.

Üst Alt