Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sakatlık derecem artınca 2022 maaşımı yüksetmeleri için yeni raporumu Ankara'ya yolladım..? [Soru]

hemofili

Üye
Konular
25
Reaksiyonlar
0
Sakatlık derecem artınca 2022 maaşımı yüksetmeleri için yeni raporumu Ankara'ya yolladım..? [Soru]

arkadaşlar, %40 sakatlık oranım vardı, fakat şu anda %83 oldu. yani sakatlık oaranım arttı ve ben yeni raporumu yeni oranın üzerinden degerlendirilmesi için ankaraya yolladım. yaklaşık 3 ay oluyor ve halen daha gelen cvp saglık kuruluna gönderildi diyor
eylül ayına yetişmez diye tereddütlerim var. acaba bu raporumu degerlendirmeye alırken eski rapumdan aldıgım maaş devam eder mi yoksa o maaşım şuan iptal mi?
beni bilgilendirirseniz sevinirim
şimdiden teşekkürler.

not: bir de diyorlar ki işlemler hızlandı. hani nerde? biz neden göremiyoruz? yazık çok yazık neler çektiklerimizi bilseler.

eski maaşın devam eder merak etme eylüle yetişmemesi büyük ihtimal
heyet raporda eksiklik falan bulup yeni rapor falan isterse işlemler daha çok uzar
bende aynı durumdayım ve 1,5 yıldır bekliyorum
ama herşey yolunda giderse bir kaç ayaca sonuçlanır

kardeşim sen şuan eski raporun üzerinden maaş alıyosun yani ölemi yani yeni gönderdigin raporun hala sonuçlanmadı galiba allah kolaylık versin bu kadarda bekletilmezki verdigin bilgi için çok teşekkürler.

efe can kardeşim şimdi anladım kadarıyla diger raprum onaylana kadar ben eski maaşımı almaya devam edecekmiyim bilgilendirirsen sevinirim saygılar.

aynen öyle yeni rapor onaylanana kadar eski maaşını almaya devam edersin!!

Üst Alt