Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Seçimlerden sonra yardımlar kesilir mi?

Konular
35
Reaksiyonlar
18
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim şekilde şimdiden, tepkilerinizi almak istiyorum.

Kaynak:

Daha ne kesilecek Allah aşkına? Ödenen sosyal yardımlarla sağ kalmak dahi imkansız. Sonda parası, bez parası, tekerlekli sandalye vb. Medikal malzeme parası derken "nas nas" diye patlatılan enflasyonla birlikte sosyal yardım padişahın sadakasına döndü. Kesilse ne kesilmese ne! Ayrıca daha geniş düşünülürse kesilmesi daha hayırlı olur. Böylece oy verilen düzenin kendiilerini ne hale getirdiğini mutlulukla anlar anlayanlar. Ha, oy vermeyip acısını çekenler ne olacak derseniz, sağ kalıp iktidara ve kapitalizme bilenmeye devam

OturanBoğa

Bülent bey, bende sosyal yardımlardan faydalanmama rağmen milletvekilliği oy pusulusunda Türkiye İşçi Partisinden yana oyumu kullandım. İlk oyumu kısacası cumhur ittifakından yana kullanmadım tabiri caizse.

Tam da istedikleri bu işte önce insanları sosyal yardımlara muhtaç etmek daha sonra da bunların kesileceği ile insanların gözünü korkutmak

@Barisgzl1,

Her iki turda da (C)umhuriyet (H)alk (P)artisinin adayına ilk turun milletvekilliği oy pusulasında da (T)ürkiye (İ)şçi (P)artisi.

Üst Alt