Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şehir içi ulaşımda şöferlerin bu yaptığı mobbing midir?

tekgoz123

Üye
Konular
26
Reaksiyonlar
7
Herkese selam ben sakaryalıyım bundan 3 ay önce belediye otobüs şöfürüne kart 54 serbest kart la binerken benden para aldı zorla hep böyle biniyorsunuz diye bende şikayet ettim adamı ceza yedi ( belediyeden bana gelen maile göre) sonra whatsapp ı ma silah fotosu atıldı atan kişiyi engelledim bu olayla ilgili mi bilmiyorum tabi olmayada bilir ama bu olaydan sonra olması düşündürtmedi değil bu olay geçti unutuldu fakat ne zaman korucuk hastanesi ne otobüse binsem kartıma bakıp 10 / 15 saniye tutuyolar galiba dışardan görünen bi sıkıntım olmadığı için göz sıkıntım var sağ göz görmüyor dışardan sağlam gözüküyom fakat 49 oranım var ben artık bıktım bazen sırf bu yüzden para veriyorum kart basmak yerine sizce bu sürekli yapılan bekletme mobbing midir merak ettim ne yapabilirim ?

tekgoz123

Merhaba dostum Senin gördüğün muameleli sadece Türkiye'de görürsün bu cahil eğitimsiz ne olduğu belli olmayan kişileri ucuz paraya çalıştırıyor firmalar bunlarda para çalamıyor kart basıyorsunuz :) sinirleniyorlar, sonuç arabanın plakasını al cimere yaz yazmasan daha beteri olur muhakkak şikayet edin bu duyarsız kişileri.

lider77
Keşke avrupada yaşasaydık engelliler için türkiye çok zor artık her soranın plakasını alıp cimere yazacağım

Üst Alt