Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sesli Kitaplar

Capricorn

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
11
Görme, uzuv eksikliği vb sıkıntılarından dolayı kitap okumayı seven ancak bunu yapmakta zorlanan arkadaşlar başta olmak üzere, iş-güç yaparken, yürüyüş yaparken dinlemek üzere birbirimize önerilerde bulunabileceğimiz bir başlığımız olsun istedim. Bu vesileyle de dinlediğim ve sevdiğim sesli kitapları tek tek paylaşmak istiyorum .

İlk sesli kitabımız

(1859 - 1952) Norveçli yazar Hamsun’ın "asıl adı Knut Pedersen’dir" çocukluğu ve gençliği kırsal bölgede geçti. Neredeyse hiç resmi eğitim görmedi. Genç yaşta çeşitli işlerde çalışmaya bir yandan da yazmaya başladı. İlk romanı olan Açlık’ın ses getirmesiyle hayatını yazarlıkla kazanmaya başladı. 1920’de "Nobel Ödülü" aldı.Bu eser, Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınladığı "100 TEMEL ESER" arasında yer almaktadır.

Seslendirme sanatçısı AKIN ALTAN

Paylaşımlar için teşekkürler. Sesli kitaplari ayrıca calisirkende çok faydalı oluyor

Üst Alt