Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

SGK statüsünde özel fizik tedavi merkezine yatış yapılabilir mi?

GÖKBEN

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba,

Ben yeni üyenizim portal ile ilgili cevap veya soru sorma ile ilgili herhangi bir yanlışlık yaparsam mazur görünüz lütfen.

Benim bir sorum olacak bu konu ile ilgili.Bir yakınım biz kaza sonucu şu an felç durumda.Devlet hastanesinde yaklaşık 2 ay fizik tedavi aldı.Hastahaneden taburcu ettiler(2016 temmuzda yattı hastahanede).

Gata'da tedavi olmayı düşünüyor(2 ay sonra çağıracaklarmış), sgk hakkını o yüzden kullanmak istemiyor ama Gata çağırana kadar İzmit Romatem'de yatmayı istiyor.Bu forumdan okuduğum kadar ile fizik tedavi hakkını uzatmak için rapor alınabiliyor.
Benim sorum şu olacak:Hangi devlet hastanesi özel bir merkezde yatış ıda kapsayacak şekilde ek fizik tedavi hakkı için rapor verebilir veya sgk hakkını romatemde harcamaya karar verdiğini varsayarsak gatada kullanmak için rapor alsa çok uğraşır mı?

Ya da sizin bana verebileceğiniz başka bir tavsiye var mıdır?Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler.

GÖKBEN hiç cevap veren olmamış. benim de konuya dair bir bilgim yok. alo 184 SABİM hattını arayarak bilgi almaya çalışın.
alo 184 SABİM hakkında bkz: İşleyişimiz
öğrendiklerinizi de buradan yazarak milleti bari siz bilgilendirin:)

Üst Alt