Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

SGK'lıyım. Fizik tedavi için özel hastaneden yararlanabilir miyim?

BYKINIK

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
slm arkadaşlar
devlet hastahanesinde muayene oldum fizik tedavi görmem gerektiğini söylediler
fizik tedavi bölümüne gittim kayıt için fakat benden önce sıranın gelmesini bekleyen 75 hasta varmış her hasta için ortalama fizik tedavi dönemi 3 hafta sürüyormuş yani 225 hafta sonra sıra bana gelecek
bende bunu bekleyeceğime özel hastahaneye gideyim diye düşünüyorum
merak ettiğim ne kadar ücret alırlar ssk lı çalışanım %48 engelliyim engellilere bir indirim varmı bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

@BYKINIK Özel hastaneyi bilmiyorum ama SGK ile anlaşmalı Özel Tıp Merkezi ya da Fizik Tedavi Merkezlerinde 30 seans ı devlet karşılıyor ..

Ben Ankara'da Özkaya Tıp Merkezi'inde fizik tedavi gördüm çalışmıyorum fakat GSS primi ödüyorum ve bu şekilde faydalandım ..

Sen de SGK lı çalışansın bu yüzden aynı şartlar senin için de geçerli ..

Yakınındaki fizik tedavi hizmeti veren hastane veya tedavi merkezleri ile görüş ; dediğim gibi bir aksilik olmazsa sigortalı olduğundan 30 seans ya da 1 ay fizik tedavi görebilisin ..

Geçmiş Olsun ..

Gelişmeleri bildirirsen sevinirim ..

teşekkürler Furkan
peki bu fizik tedavi hergünmü haftada bir kaç günmü
birde çalıştığım kurum fizik tedevim için ücretli izin vermek zorundamı

Onu fizik tedavi göreceğin yerle konuşmalısın daha doğrusu sana tedaviyi uygulayacak olan doktorla ..

Ben Pazartesi - Çarşamba - Cuma günleri tedavi gördüm ama senin durumun nasıl bilemem belki haftada 2 gün olur ya da benim gibi 3 ..

İzin konusunda hiç bir bilgim yok ..

Sen ilk önce tedavi göreceğin yeri bul orada detayları sor ona göre de sonra çalıştığın kurumla konuşursun her şey belli olur ..

Üst Alt