Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sigorta tesciliniz zorunlu sigorta sigorta kolu kapsamında yapılmıştır ne demek?

Konular
30
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar sgk dan bir sms geldi .sn muhammet çimen 4-a kapsamında sigorta tesciliniz zorunlu sigorta sigorta kolu kapsamında 01-12-15 tarihinde yapılmıştır sağlıklı güvenli günler dileriz bu sms ne anlama geliyor yardımcı olurmusunuz.

Bugün bana da böyle bir mesaj geldi
SN. ............... Polat 4-A KAPSAMINDA SIGORTA TESCILINIZ Zorunlu Sigorta SIGORTA KOLU KAPSAMINDA 05.04.2011 TARIHINDE YAPILMISTIR. SAGLIKLI VE GUVENLI GUNLER DILERIZ.
Bu ne demek şimdi
Bilen var mı acaba

YILMAZ KOSE

Engelli emekliliğe hak kazanan arkadaşlar tekrar çalışmak isterlerse işveren çalışan engelliye kaza sigortası yapmak zorunda onun içinde giriş bildirmesi gerekiyor. diye biliyorum şuanda bende emeklilik için başvurdum işveren benimle çalışmaya devam etmek istiyor sigorta yapdığı için banada aynı mesaj geldi.inşallah aksilik yaşanmaz alo 170 de aynı şeyleri söyledi

Üst Alt