Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sigortasız çalışıyorum. Kopan parmaklarımdan dolayı haklarım nelerdir?

eregon

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
meraba ben hızar atolyesinde calışmaktayım ama 20 gün önce bir kaza gcirdim sağ baş parmak tırnak hızasından işaret parmak ikinci eklemden koptu ve biz işyeryle anlaşamıyoruz bunun için bana kacta kac iş göremezlik raporu verirler bana lütfen yardım edin benim bu bir ararsanız cok teşekür ederim 05459695196 bir tazminat alırmıyım kac lira alırım ben 13 yıldır aynı yerde calısiyorum 10 yıldır sigortasız calıştım ve 5 yıl öncede sol orta parmağım ilk eklemden koptu bununda faydası olurmu cevap lütfennnn

eregon;

kardeş sigortasız çalıştıgına dair şahidin olursa kazanırsın davayı vede güzel para alırsın sigortaya da bildirmen lazım işkazasını işgörmezlik raporu için ve çalışma bakanlıgına gidip bildirmen lazım ama bunları yaparken işinden çıkarılma gibi bir durumun olabilir. vede ama sigortan yosa kaza geçirdiginde işgörmezlik alamazsın sigortalı olaman lazım çünkü o hakkı alman için

Bu işlerle ilgilenen bi avukat telefonu veriyim ara nazım bey 0533 497 27 22 inşallah yardımı dokunur.

% 15-20 gibi bir oran verilir sanırım. Kesinlikle hakkınızdan vazgeçmeyin. İş kazası bildirimi yapın sigorta mdüürlüğüne. Hastaneden de iş kazası şeklinde rapor alın. % 10 ve üzeri oran yaşam boyu sürekli iş göremezlik geliri almanızı ve sağlık güvencenizin olmasını sağlar.
Ayrıca tazminat da alabilirsiniz.

Aleyhinize sonuç doğurabilecek hiç bir yazı imzalamayın ve bence bir avukata danışın.

kusura bakma ama 10 yıldır ssk calıstıgını bılıyorsun zamanında nıye budrumu duzeltmeye calısmıyorsun sende haksızsın bıraz fazla maas verıyor dıye ssk es gectın sımdı tazmınat dıyorsun sen sımdı hakkını arıyorsun yaptıgın hakmı once onu dusun işyerıne gelınce bu tur ınsanların bu ulkeye zarardan baska yaptıkları bırsey yok bunların yanında calısmayacaksın bakalım ssk eleman calıstırabılıyormu hatayı one kendınızde arayın

kardeş sen şarkışla nasıl bir yer bilirmisin kücük bir yer iş bulduğunda cıkamassın işten cıkıncada iş bulmak cok zorr birde yoksa benim kafamda senin gi kadar çalışıyor

calışıyor ama gec calısıyor galıba ozaman sımdı ısverene yuklenmeyeceksın haksız ve hatlı oldugunu kabul et senın iş imkanının kısıtlı olması kımseyı baglamaz sen istanbul dıye bır yer var bılırmısın işsizlıgın ne oldugunu gel burda yasa bır gorelım hakısızlıga prım veren sensın sıkıntılarınıda sen cekeceksın kusura bakma

Üst Alt